STEWARD CHWALI FIŃSKIEGO SPARINGPARTNERA

W austriackim Going tradycyjnie formę na kolejny pojedynek w obronie swoich pasów mistrza świata wagi ciężkiej buduje Władimir Kliczko (57-3, 50 KO). Podczas obozu szkoleniowego przed rywalizacją z Tony Thompsonem (36-2, 24 KO) pomaga mu pięciu leworęcznych sparingpartnerów, z których jednego szczególnie - mierzącego 195 cm Fina Jarno Rosberga (13-0, 4 KO) - chwali trener Ukraińca, Emanuel Steward.  

- To są najlepsi sparingpartnerzy Władimira od czasu kiedy w 2005 roku przygotowywał się do walki z Samuelem Peterem - powiedział amerykański szkoleniowiec. - Bardzo dobrą pracę wykonuje z nami Jarno Rosberg z Tampere. To bardzo dobry zawodnik, ale jeśli liczy na wielkie sukcesy, powinien wzmocnić obronę.

Steward dodał przy okazji, że ma jak najlepsze zdanie na temat innego pięściarza z Finlandii:

- Byłem przez długi czas bardzo podekscytowany ringowymi występami Roberta Heleniusa, ale za występ z Chisorą nie zasłużył na dobrą recenzję. Jeśli naprawdę doznał w tej walce kontuzji ręki, rozumiem dlaczego boksował tak słabo. Lubię Heleniusa i myślę, że jeśli wyzdrowieje, może zapisać się w historii boksu - zakończył Steward.

.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Szczupak007
Data: 21-06-2012 10:38:43 
Finlandia to piękny kraj z bujnymi i gęstymi lasami. Tamtejsi włodarze i trenerzy, co roku, w czasie przesilenia zimowego, idą samotnie z siekierą do lasu, ścinają jedno drzewo, a potem wystawiają je do walk z innymi wcześniej ściętymi drzewami lub bokserami. I tak oto rodzą się Heleniusy, Rosbergi i inni zacni wojownicy z krainy lasów i jezior.
 Autor komentarza: cienkiBolek
Data: 21-06-2012 16:28:35 
jesli naprawde doznal kontuzji co on bredzi gosc zwakowal pas przeszedl operacje niewalczy juz dlugi okres i jeszcze niema nawet w planach kontuzja jest chyba faktem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.