ALL ACCESS: VICTOR ORTIZ

Już w najbliższy weekend kolejną zawodową walkę stoczy były mistrz wagi półśredniej Victor Ortiz (29-3-2, 22 KO). W Los Angeles rywalem Amerykanina w starciu o wakujący pas WBC Silver będzie Josesito Lopez (29-4, 17 KO). Jeżeli „Vicious” wygra, w kolejnym pojedynku zmierzy się z Saulem Alvarezem (40-0-1, 29 KO). Jak się przygotowywał do walki z Lopezem, co sądzi o aferze dopingowej wokół Andre Berto i jak wspomina walkę z Floydem Mayweatherem Jr – między innymi o tym w przygotowanym przez Showtime programie All Access: Victor Ortiz.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: RedMan
Data: 18-06-2012 13:04:19 
Trener Berto powiedział że biegi długodystansowe mają zły wpływ na trening bokserski , czy może mi ktoś wyjaśnić czemu?
 Autor komentarza: Fryto666
Data: 18-06-2012 13:13:00 
No bo wysiłek związany z biegiem długodystansowy nie ma zbyt wiele wspólngeo z wysiłkiem podczas walki. Ktoś może świetnie biegać maratony, ale to nie znaczy, że dobrze wytrzyma wysokie tempo walki. Tutaj chodzi o trening dużo bardziej intensywny, interwały, przyspieszenia itd.
 Autor komentarza: Fexo5
Data: 18-06-2012 14:44:03 
Ortiz ma rację co do tych uderzeń Mayweathera łokciami, na pewno musiało go to wytrącić z równowagi. Floyd opanował te "zagrania" łokciami do takiej perfekcji że jest to trudne do wychwycenia ale oglądając powtórkę wszystko widać jak na dłoni. Nie dziwię się że stary ślepy Cortez nie mógł tego wyłapać jak on nie potrafił opanować sytuacji w ringu po faulu Ortiza i nie patrzył co się dzieje w ringu po tym jego "wznowieniu". A co do kary szanownej komisji dla Ortiza za zachowanie w ringu i ten wywiad po walce to jest po prostu śmiech na sali... Dlaczego kurwa nie próbują oczyścić boksu i nie każą skorumpowanych sędziów tylko dają przyzwolenie na jawne oszustwa bez żadnych konsekwencji a zamiast tego zajmują się takimi pierdołami... Po tym wszystkim jeszcze bardziej kibicuje Ortizowi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.