JEFF: PACQUIAO ZOSTAŁ OBRABOWANY

Nie milkną echa po fatalnym werdykcie, który w nocy z soboty na niedzielę pozbawił Manny'ego Pacquiao (54-4-2, 38 KO) tytułu mistrza świata WBO w wadze półśredniej. W obronie Filipińczyka stanął również Jeff Mayweather, który przyznał "zwycięskiemu" Timowi Bradleyowi (29-0, 12 KO) zaledwie dwie rundy.

- To było straszne oszustwo. Moim zdaniem Pacquiao wygrał co najmniej 10 rund, ale trudno przyznać Bradleyowi nawet te dwa starcia. Dałem Bradleyowi wszystkie względnie wyrównane odsłony. Tylko w dziesiątej rundzie boksował dobrze, w każdej innej był wyraźnie gorszy - powiedział ceniony trener.

Przed walką Mayweather dawał 28-letniemu pięściarzowi z Kalifornii spore szanse na pokonanie Pacquiao, ale nie uważał Bradleya za wybitnego boksera. - To było jasne, że technicznie jest on po prostu dziki. Miał dobry lewy prosty, a Pacmana łatwo trafia się tym ciosem. Jab to w zasadzie jedyna skuteczna broń w arsenale Bradleya. Trzeba mu oddać, że był bardzo waleczny i pokazał serce do walki. Próbował bić się z Pacquiao, choć brakuje mu siły ciosu. To nie był beznadziejny występ w jego wykonaniu, po prostu został zdominowany.

- To prawda, że walka nie wzbudzała zainteresowania. Zostało im ponad 2,000 biletów, a zwykle pojedynki Pacquiao szybko są wyprzedawane. Po prostu nikt nie słyszał o Bradleyu - dodaje Jeff. - Pacquiao też nie zrobił na mnie wrażenia. Zdominował rywala, ale znów walczył dziko. To nie był ten zachwycający Pacquiao, który jakiś czas temu imponował wszystkim.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Jajunio
Data: 13-06-2012 17:17:14 
zgadzam się po raz pierwszy
 Autor komentarza: DapidranPacquiao
Data: 13-06-2012 17:19:23 
również się zgadzam oby ludzie nie zapomnieli o tym jaki wał tam był.
 Autor komentarza: Frog
Data: 13-06-2012 18:03:30 
No jak już Mayweather broni Pacquiao, to naprawdę musi być coś nie tak.
 Autor komentarza: Peterr48
Data: 13-06-2012 18:46:57 
Jeff jest akurat względnie najspokojniejszym i najbardziej obiektywnym członkiem tej szalonej rodzinki. Znamy już opinie Floyda Sr i Jeffa, ciekawe co do powiedzenia na temat Pacmana będą mieć Junior i jebnięty Roger :D
 Autor komentarza: Deter
Data: 14-06-2012 02:41:58 
Chłopaki, w którym miejscu Jeff napisał to, co cytuje redakcja? Bo nie mogę znaleźć...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.