MARIUSZ GÓRNY SĘDZIĄ W TURNIEJU BOKSERSKIM IO W LONDYNIE

Wydział Sędziowski PZB poinformował, że decyzją Światowej Federacji Boksu Amatorskiego (AIBA), nominację na sędziego Olimpijskiego w Londynie otrzymał Mariusz Górny z Wielkopolskiego Okręgowego Związku Bokserskiego.

Władze AIBA - po raz pierwszy w historii - ustanowiły funkcję kapitana olimpijskiej drużyny sędziowskiej i postanowiły powierzyć ją naszemu sędziemu. Powyższa nominacja, jest sukcesem polskiej szkoły sędziowskiej i ogromnym wyróżnieniem dla naszego sędziowskiego środowiska.

Dodajmy, że Mariusz Górny podczas Mistrzostw Świata Seniorów w Mediolanie otrzymał wyróżnienie dla najlepszego sędziego turnieju, a następnie został uznany - przez AIBA,  najlepszym sędzią bokserskim w 2009 r. Podczas Mistrzostw Polski Seniorów w Koninie otrzymał  nagrodę im Ryszarda Redo.
      
Serdecznie gratulujemy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ross
Data: 13-06-2012 15:58:55 
"Powyższa nominacja, jest sukcesem polskiej szkoły sędziowskiej i ogromnym wyróżnieniem dla naszego sędziowskiego środowiska."

Hahahahaha! Leśne dziadki już przypisują sobie zasługi za tę nominację. A kto zna drugie dno tej sprawy ten się uśmieje :)
 Autor komentarza: anonimUT
Data: 13-06-2012 16:55:55 
No widzicie, a Wy płkaliście, że honoru naszego pięściarstwa w Londynie będzie broniła tylko Michalczuk :D:D
 Autor komentarza: Adas2507
Data: 13-06-2012 18:09:05 
nie ma zawodników to przynajmniej sędzia będzie :)
Gratulacje :):)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.