NIEPOKONANY PEREZ RYWALEM KATSIDISA

To może być walka o sportowe "być albo nie być" dla byłego tymczasowego mistrza świata WBO wagi lekkiej, 32-letniego Michaela Katsidisa (28-6, 23 KO), który kolejny pojedynek stoczy 10 sierpnia podczas gali bokserskiej w kalifornijskim Cabazon. Rywalem Australijczyka w zakontraktowanym na 10 rund boju będzie niepokonany Kolumbijczyk Darley Perez (25-0, 19 KO).

Przypominamy, że w poprzednim pojedynku, w kwietniu br. Katsidis raczej nieoczekiwanie przegrał na punkty z Albertem Mensahem. Była to druga z rzędu porażka mieszkającego w Nevadzie Australijczyka, którego w listopadzie ub. roku pokonał na punkty Ricky Burns. Dodajmy, że Katsidis przegrał aż cztery z pięciu swoich ostatnich pojedynków.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: redd
Data: 13-06-2012 13:12:59 
Po porażkach z Burnsem i Mensahem taka walka nie zwiastuje niczego dobrego. Mam nadzieję, że Michael nie zostanie ekskluzywnym journeymanem. Szkoda byłoby oglądać takiego wojownika jak obrywa po głowie od średniaków i młodych wilków.
 Autor komentarza: Srogi
Data: 13-06-2012 13:41:39 
Zawsze mu kibicuje ale w ostatnich walkach sprawiał wrażenie wyboksowanego, czegoś mu brakowało. I podobnie jak redd mam nadzieję, że nie będzie obrywał po głowie za pieniądze, bo przy jego skromnej obronie może to się bardzo źle odbić na jego zdrowiu.

No ale może odzyska dawny wigor? Kto wie?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.