KHAN: MANNY WYGRA PRZEZ NOKAUT

- Stawiam na zwycięstwo Pacquiao przez nokaut. Może to stanie się w środkowych rundach. Manny wejdzie w swój rytm i zacznie na niego polować i wywierać presję. Nie wydaje mi się, żeby Bradley mierzył się kiedykolwiek z rywalem tego kalibru - powiedział Amir Khan (26-2, 18 KO).

Pojedynek Manny'ego Pacquiao (54-3-2, 38 KO) z niepokonanym Timothym Bradleyem (28-0, 12 KO) odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę w MGM Grand w Las Vegas. Buńczuczne zapowiedzi i niespotykana pewność siebie Amerykanina sprawiły, że część ekspertów oraz kibiców spodziewa się jego zwycięstwa, ale Khan nie daje się na to nabrać.

- To będzie wielki test dla Bradleya, który stoczył w tej kategorii tylko jedną lub dwie walki. Nie zrozumcie mnie źle. Bradley to trudny i twardy rywal, ale Manny wie, jak się do niego dostosować i poradzi sobie - oświadczył Brytyjczyk, który 14 lipca w Mandalay Bay skrzyżuje rękawice z championem federacji WBC w limicie 140 funtów, Dannym Garcią (23-0, 14 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: JAx00
Data: 08-06-2012 21:49:34 
a ja dalej żałuje ze nie doszło do walki Bradley - Khan ;|
 Autor komentarza: jowisz881
Data: 09-06-2012 01:22:57 
JAx00
Dobrze, że poruszyłeś ten temat. Bradley powiedział, że odkładając walkę z Khanem wykonał ruch biznesowy. Krytyki pod jego adresem było mnóstwo. Gdzie dzisiaj jest Bradley? Czy nie dostał znacznie lepszej walki? A starcie z Khanem kiedyś na pewno się odbędzie. Zamiast zarobić raz i mniej zarobi dwa razy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.