ARUM RZUCA ARIZIE KŁODY POD NOGI

- Bob Arum zabronił mi przebywać w towarzystwie Chaveza i twierdzi, że zostanę aresztowany, jeśli pojawię się z nim w gymie Top Rank - napisał Alex Ariza na swoim Twitterze. - Nigdy wcześniej nie widziałem, żeby promotor świadomie szkodził w ten sposób pięściarzowi, by osiągnąć swój cel. To podłe.

Konflikt kolumbijskiego szkoleniowca od przygotowania fizycznego z szefem grupy Top Rank ciągnie się już od wielu miesięcy. W ostatnim czasie Arum za pomocą kolejnych intryg odsuwa Arizę coraz dalej od jego podopiecznych. Za Alexem wstawił się co prawda Manny Pacquiao (54-3-2, 38 KO), lecz niewyluczone, że Ariza nie będzie mógł kontynuować współpracy z Julio Cesarem Chavezem Jr (45-0-1, 31 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Clevland
Data: 07-06-2012 09:26:16 
U konkurencji się zatrudni i Bob Arum będzie miał problem...
 Autor komentarza: rakowski
Data: 07-06-2012 10:53:28 
Jakie oszołomy.Szczególnie Roach i Arum.O co im chodzi to ja nie wiem.Roach miał pretensje,bo nie było Arizy jakiś czas u "Pac-mana",ale to było 1 czy 2 dni,a przecież on przygotowuje jeszcze Amira Khana i Chaveza Jr,do tego musi wszystko zaplanować i się ogarnąć,bo przygotowywać 3 zawodników,to nie jest łatwe i nie będzie w 3 miejscach naraz.Czy to jest takie trudne do zrozumienia.Roach miał pretensje,że udziela się w mediach,a dlaczego nie.Przecież Alex Ariza daję tej trójce 30% więcej,jakby go nie było.TO jest spec z najwyższej półki,to nie jest jakiś głupkiem,a Arum to złodziej i boi się Arizy,że doradzi Pacquiao,żeby opuścił TOP RANK.Ten Ariza to spoko gość.Robi swoją robotę i za to dostaję kasę i tyle.Przecież jak on i wyrzuciliby Arizy to byłoby to samobójstwo,bo poziom tych 3 zawodników spadłby co najmniej 20%,30%.Jak on ma się czuć jak Arum wygaduje takie rzeczy i Roach.Przecież on robotę znajdzie wszędzie.Kasy ma pełno,bo to uznany specjalista.I bez problemu dołączy do jakiejś grupy.Może to być GOLDEN BOY PROMOTIONS.
 Autor komentarza: Krzych
Data: 07-06-2012 11:22:12 
Szkoda, że zabili Osame, może dałby się namówić na zamach na Aruma:D:D:D
 Autor komentarza: miguelangelcotto
Data: 07-06-2012 11:27:40 
Jakby dołączył do Golden boya to byłyby niezłe jaja, ale troszkę jednak mają racji Roach i Arum, znacie innego znanego trenera od przygotowania fizycznego, aż tak popularnego. A jak on nie potrafi poświęcić 100% jednemu zawodnikowi, to niech nie bierze następnych. Wierze że to jest punkt widzenia Roacha, a Arumowi nie pasuje każdy zbyt głośny członek teamu, również Freddy.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 07-06-2012 12:06:50 
To zawodnicy zatrudniają trenera , więc Ariza nie jest w Top Rank czy czymś innym .
Manny Pacquaio jest w Top Rank , Amir Khan jest w Golden Boy Promotions , i jakoś współpracowali razem . Brytyjczyk zrezygnował z Alexa gdy ten go opuścił i to może być jeden z największych błędów w jego karierze , przed walką z McCloskeyem też to zrobił i co było to każdy pamięta , dlatego do niego wrócił , teraz powinien zrobić to samo.
A skurcze Mannego w walce z JMM ,też nie wzięły się z niczego , Ariza otwarcie mówił ,że Pacquaio olewa sobie jego zalecenia , i skutek był widoczny . Kolumbijczyk to nawet nie 30 % sukcesu , tylko 50-60% , bo pięściarze Roacha wygrywają dzięki szybkości i presji , na którą trzeba mieć kondycje ,zdobywaną przez współpracę z kontrowersyjnym trenerem .
Roach w tej układance jest tak naprawdę najmniej ważnym elementem , jak to mówią "trafiło się ślepej kurze ziarno " , w tym przypadku , nawet 2 ziarna .
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.