CAMERON POMOŻE 'HAYEMAKEROWI'

Nowozelandczyk Shane Cameron (28-2, 21 KO) został zatrudniony w charakterze sparingpartnera dla byłego mistrza świata WBA wagi ciężkiej, Davida Haye`a (25-2, 23 KO).

- Szukali dobrego sparingpartnera a wiedzieli, że Shane jest twardym facetem, więc się dogadaliśmy. Ten pomysł będzie korzystny zarówno dla Haye`a, jak i dla nas. Shane dostanie wynagrodzenie za sparingi, ale nie będą to pieniądze, tylko idealne przygotowanie do kolejnej walki. Jedziemy na wspólny obóz treningowy do byłego mistrza świata, który próbuje wywalczyć prawo walki z Witalijem Kliczką - powiedział menedżer Camerona, Ken Reinsfield.

35-letni pieściarz z Auckland ma pomagać "Hayemakerowi" w przygotowaniach do jego walki z Dereckiem Chisorą (15-3, 9 KO), która odbędzie się 14 lipca w Londynie. Cameron przez trzy tygodnie przebywać będzie z Anglikiem na wspólnym obozie treningowym, na którym przygotowywać się będzie do pojedynku z Monte Barrettem (35-9-2, 20 KO), który stoczy 7 lipca w Auckland.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 06-06-2012 16:11:07 
Cameron, nastepny swietny przeciwnik dla Szpilki. Niestety Wasilewski nei zaryzykuje, ja jestem ciekawy jak chuliganski styl Szpilki sprawdzilby sie w konfrontacji z kims kto posiada bardzo duza sile fizyczna, umie boksowac i nie jest wypalony.
 Autor komentarza: Zygus332
Data: 06-06-2012 16:16:36 
Przecież to zawodnik z Cruser .. Faktycznie będzie to niemal taki sam zawodnik co Chisora .. :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.