ZDJĘCIE DNIA: ZAB JUDAH W MOSKWIE

Dzisiaj rano o godzinie 7.30 na lotnisku Domodiedowo pod Moskwą wylądował były mistrz świata w dwóch kategoriach wagowych, blisko 35-letni Zab Judah (na zdjęciu z Władimirem Hriunowem). Dziesięć godzin później Amerykanin pojawi się w centrum handlowym "Atrium" na ceremonii wręczania nagród "Golden Gloves". Oprócz Judaha specjalny laur otrzyma także Kostya Tszyu, z którym brooklyńczyk przegrał przez TKO w 2. starciu przed dziesięcioma laty (dokładnie 3 listopada 2001 roku) pojedynek o mistrzostwo świata. Rosjanin i Amerykanin zostaną wyróżnieni w kategorii "Pojedynek dekady".

Spotkanie dwóch mistrzów pieści jest elementem promocji gali boksu zawodowego, która odbędzie się 20 czerwca w hali moskiewskiego klubu CSKA, Jej głównymi bohaterami będą Habib Allachwerdijew (16-0, 7 KO) i były mistrz świata WBO wagi junior półśredniej Kendall Holt (28-5, 16 KO). Dodajmy, że udział w imprezie zapowiedziało wielu znanych w Rosji ludzi boksu, m.in. Denis Lebiediew, Grigorij Drozd, wspomniany Allachwerdijew i wielu innych.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: grzemill
Data: 06-06-2012 16:09:33 
przystojniak z tego Hriunowa, mógłby zagrać kosmitę w "Facetach w Czerni 4", podopiecznego ma równie pięknego, też mógłby zagrać. Moskale to musieli coś nawywijać, że ich natura takimi facjatami obdarzyła.
 Autor komentarza: fanBOKSU90
Data: 06-06-2012 16:40:45 
walka trwała 2 rundy to troche za malo zeby nagradzac ich za walke dekady mnie si etak wydaje:P Widac zabieg czysto marketingowy
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 06-06-2012 17:23:42 
Szczególnie patrząc na zakończenie :D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.