ADAMEK: TRZYMAM KCIUKI ZA NASZYCH

Dobiega końca obóz przygotowawczy Tomasza "Górala" Adamka (45-2, 28 KO) przed jego walką Eddie'm Chambersem (36-2, 18 KO). Pięściarze skrzyżują rękawice w sobotę 16 czerwca w Prudential Center w Newark, NJ.

- Jestem w bardzo dobrej formie, przede mną ostatnie sparingi. Najważniejsze, że zdrowie mi dopisuje. Zaczynamy powoli zwalniać tempo treningów i zmniejszać obciążenia. Cała sztuka polega na tym, bym to wszystko czego nauczyłem się na wielotygodniowych treningach przeniósł na ring. Chambers jest szybki, mocny i zdeterminowany by wygrać. Nasz pojedynek, będzie nie tylko szermierka na pięści, ale także wojną umysłów. W tej walce muszę być cwany niczym lis, bić Chambersa tak, aby samemu nie zostać pobitym. To zwycięstwo będzie dla mnie kolejnym szczeblem, w drabinie do walki o mistrzostwo świata, po której znowu zaczynam się wspinać. - powiedział Tomasz Adamek. Polski pięściarz jednocześnie zapewnił, że na pewno znajdzie też czas by kibicować polski, piłkarzom w czasie Euro 2012.

- Będę oglądał mecze naszej reprezentacji, bardzo lubię piłkę nożną. Był to przecież pierwszy sport w moim życiu, którym się zainteresowałem. Grałem w Beskidziu Gilowice, najczęściej w ataku. Mało brakowało, a zostałbym piłkarzem. Mam nadzieję, że nasza reprezentacja zajdzie daleko, gdyż są bardzo zdolnym zespołem. - dodał polski pięściarz.

Bilety na walkę Tomasza Adamka z Eddim „Fast" Chambersem można kupić cenach; $254, $104, $79 i $54, pod numerem telefonu: 908-925-5540.

Na zdjęciu Tomasz Adamek w raz Włodzimierzem Lubański i Janem Domarskim na XXIV Turnieju Polonijnych Drużyn Północnej Ameryki w New Jersey 12.07.2009 roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 05-06-2012 19:17:14 
Pana Lubańskiego nie trzeba nikomu przedstawiać żywa legenda Polskiego futbolu.75 bramek dla reprezentacji najlepszy snajper w historii przypomnę ze gwiazda dzisiejsza Lewandowski ma 15 trafień tylko...155 bramek pana Włodimierza w lidze dla żaboli obecnie jest 3-4 wynikiem wszech czasów już tak nie pamiętam dokładnie...
 Autor komentarza: Cervantes
Data: 05-06-2012 20:55:50 
@WARIATKRK

Pan Lubański ZAGRAŁ w 75 meczach, a goli strzelił 48, co jest zresztą świetnym wynikiem. A przed Lewandowskim jeszcze długa kariera, trzeba też pamiętać że nie można porównywać reprezentacji z lat 70. z obecną :)
 Autor komentarza: ster
Data: 06-06-2012 02:16:50 
Wtedy byl wyz demograficzny!Nie bylo internetu ,wszyscy uprawiali jakis sport!Rywalizacja byla wszedzie,ale sportowa-z tad takie wyniki!Polska mogla wystawic wtedy nawet dwie reprezentacje-ktore odniosly by podobne sukcesy sportowe!Zmiennikami byli Buncol -Boniek i inni-po ich wejsciu dziennikarze innych stacji byli w szoku po ich zagraniach!Bylo biedniej ale nie bylo takiej zawisci!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.