BACHTOW: SPODZIEWAM SIĘ TRUDNEJ WALKI

2 czerwca podczas gali "Noc Wagi Ciężkiej" w Bydgoszczy 24-letni Andrzej Wawrzyk (25-0, 13 KO) stanie przed jednym z poważniejszych testów w dotychczasowej karierze. W zakontraktowanej na 10 rund walce jego przeciwnikiem będzie doświadczony Denis Bachtow (35-7, 24 KO).

W ostatnią sobotę 32-letni Rosjanin walczył w Klimowsku z Siergiejem Babiczem, jednak zbytnio się nie napracował i zakończył pojedynek przez techniczny nokaut w 2. rundzie. Do starcia z polskim pięściarzem Bachtow musi pozostać w treningu, jednak zapewnia, że krótka przerwa pomiędzy walkami nie wpłynie negatywnie na jego dyspozycję.

- Zaczynam oglądać walki przeciwnika, postaram się znaleźć jego silne i słabe punkty. Na przygotowania nie zostało wiele czasu, ale dobrze się prowadzę, jestem w formie i gotowy do walki – mówił zawodnik z Sankt Petersburga  zaraz po zakończeniu potyczki z Babiczem

W tym samym wywiadzie Bachtow ostro zaprzeczył, jakoby miał zapowiadać zafundowanie polskim kibicom podobnego rozczarowania jakie spotkało Niemców w 2009 i 2010 roku. Rosjanin dwukrotnie rozbijał wówczas (TKO w 1. i 9. rundzie) miejscowego faworyta Steffena Kretschmanna.

- Nigdy nie mówiłem, że w Polsce zamierzam zrobić to samo co w walce z Kretschmannem i jeśli ktoś tak napisał, to bardzo źle. Nigdy nie zapowiadam, że znokautuję przeciwnika. To kłamstwo. Sparowałem z Wawrzykiem parę lat temu, ale dzisiaj to może być zupełnie inny pięściarz. Spodziewam się trudnej walki – powiedział rosyjskiemu dziennikarzowi Bachtow.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 24-05-2012 19:16:57 
Jest to solidny zawodnik , będzie z niego dobry sprawdzian dla Wawrzyka , szkoda tylko ,że jest trochę niski .
 Autor komentarza: milosz762
Data: 24-05-2012 20:29:09 
no to bedzie mocny sprwdzina dla Wawrzyka walka bez faworyta bahatkow wlaczyłz lepszymi rywalami niż Wawrzyk!!
myśle że na 99 procnet walka potrwa pełen dystans!
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 24-05-2012 22:02:20 
Gówniany zawodnik,,,Willis z nim wygral ,ale go zwalowali,,,Wawrzyk go ciezko znokautuje
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.