MARQUEZ NIE BĘDZIE WALCZYŁ 14 LIPCA

Wygląda na to, że zaplanowana na 14 lipca gala PPV z udziałem Juana Manuela Marqueza (54-6-1, 39 KO) zostanie odwołana. Powodem są trudności z zakontraktowaniem odpowiedniego rywala dla meksykańskiego weterana.

"Dinamita" chce skrzyżować rękawice z mańkutem, by przygotować się do kolejnej walki z "Pacmanem" w końcówce roku. Marquez proponuje Cesara Rene Cuencę (42-0, 1 KO) lub Mercito Gestę (25-0-1, 13 KO), jednak na żadnego z nich nie chce przystać promotor Bob Arum, który zdaje sobie sprawę, że potyczkę z jednym z nich trudno będzie sprzedać w PPV.

Szef Top Rank od początku proponował Marquezowi Brandona Riosa (30-0-1, 22 KO) lub Mike'a Alvarado (33-0, 23 KO), a przyparty do muru szukał nawet poza własną grupą i oferował promowanego przez konkurencyjną grupę Golden Boy Promotions Erika Moralesa (52-8, 36 KO), lecz jego Juan Manuel również odrzucił. Nie wiadomo jedynie, dlaczego "Dinamita" nie chciał zgodzić się na Zaba Judaha (42-7, 29 KO), który pasowałby idealnie, bo posiada niezbędną szybkość i walczy z odwrotnej pozycji.

Źródła BoxingScene donoszą, że gala stoi pod znakiem zapytania, jako że zostało do niej tylko kilka tygodni, a odpowiednie wypromowanie dużego eventu Pay-Per-View zajmuje zwykle znacznie więcej czasu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krzych
Data: 22-05-2012 12:01:59 
Morales bez sensu, Rios to głupek i pajac i żal czasu na walkę z kimś takim, Alvardo to dobry zawodnik to to by była dobra walka ale nie jest mańkutem. Cuenca to taka sobie opcja, nie rozumiem dlaczego w ostatniej walce zmienili go na jakiegoś Fedczenkę czy kogoś tam. Gesta to dobra opcja ale jak Arum nie chce to nie będzie, tak jak Floyd vs Pacquiao. A Judaha szkoda. Świetna ostatnia walka, idealny przeciwnik. Z tego co wiem to nie JMM z niego zrezygnował tylko poprostu oferta była słaba dla Zaba. Może McCloskey? Może by kogoś sciągnąć z półśredniej i zrobić jakiś limit 142-144 lbs? Z Pacquiao będzie i tak walczył w takim limicie więc nawet lepiej jakby tą walkę też w takim miał. Ciężko z mańkutami w tych wagach, jest Alexander jest Ortiz ale to nie są przeciwnicy na taką walkę. Kit w to PPV i niech z Gestą walczy i tyle
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.