SILESIABOXING W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

25 maja w Rudzie Śląskiej odbędzie się kolejna gala organizowana przez grupe Silesiaboxing, kierowaną przez Irosława Butowicza. W programie imprezy są 4 walki amatorów, pomiędzy zawodnikami klubów 06 Kleofas-Katowice, a JKB Jawor Team Jaworzno. Następnie odbędą się 3 walki zawodowe.

Jako pierwszy zawodowiec w ringu pokaże się Damian Dardas (1-0, 1 KO), który zadebiutował w zeszłym tygodniu w Poznaniu w wadze ciężkiej. Pięściarz wcześniej stoczył 45 walk amatorskich, jego największy sukces to młodzieżowy v-ce mistrzostwo Polski. Jego rywalem na dystansie 4-rund będzie Andrei Mazanik z Białorusi.

W kolejnym pojedynku pokaże się Karina Kopińska (0-1), której przeciwniczką będzie Gabriella Roman z Węgier. Walkę zaplanowano na 4 rundy. Karina Kopińska miała swój debiut zawodowy 28 kwietnia w Danii, gdzie przegrała po bardzo wyrównanej walce. Jako amatorka walczyła w klubie z Dąbrowy Górniczej, stoczyła około 50 walk, była młodzieżową v-cemistrzynią Polski.

W walce wieczoru, w 6-rundowym pojedynku wystąpi Bartłomiej Grafka (5-0, 1 KO). Rękawice skrzyżuje z nim Białorusin Ihar Karavaeu. Stawką walki będzie tytuł młodzieżowy BBU.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.