HUTKOWSKI WRACA PO KONTUZJI

Tomasz Hutkowski (20-0-2, 14 KO) z grupy 12rounds Knockout Promotions wraca po długiej przerwie do boksu. Młodego pięściarza trapiła plaga kontuzji, najpierw leczył kontuzjowany łokieć, później więzadła skokowe, co wyeliminowało go z treningów na cały rok.

TOMASZ HUTKOWSKI - SERWIS SPECJALNY >>

Powrót boksera planowany jest na na gali Wojak Boxing Night 2 Bydgoszczy, która odbędzie się 2 czerwca. "Tommy" tym samym zadebiutuje w królewskiej kategorii wagowej, opuszczając dywizję cruiser, w której zdobył młodzieżowy pas WBC.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: bossman
Data: 05-05-2012 11:30:33 
Z czym do ludzi? Katogoria ciężka-nie rozśmieszajcie mnie.Ani muskulatury,ani mocnego ciosu,no i jeszcze to stwierdzenie "młody pięściarz"- przeciez 26 lat to nie jest już tak mało jak na sportowca. Młody -to można jeszcze powiedzieć o Szpilce ,ale hutkowski-"panie,daj pan spokój"
 Autor komentarza: Jajunio
Data: 05-05-2012 11:51:46 
Najlepiej "wyeliminować" się z treningów na rok, a potem mieć wymówkę i walczyć z bumami przez ciągle odnawiające się kontuzje.
 Autor komentarza: AlfaiOmega
Data: 05-05-2012 18:13:12 
no to kilka lat obijamy bumów i znowu kontuzja i tak w kółko w między czasie ciągłe gadanie "duża walka tuż tuż" czy tez "rywal na przetarcie i mega walka" daj pan spokój...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.