PIĘŚCIARZE BP PROMUJA NADCHODZĄCA GALĘ

Pięściarze grupy Boxing Production Dariusza Snarskiego zapraszają na wiosenny Jarmark, który odbędzie się 6 maja od godziny 10:00.  Do Kiermus przybędzie Aleksy Kuziemski, mistrz Interkontynentalny federacji WBO, mistrz europejskiej federacji EBA, były zawodnik grupy Universum z Hamburga w Niemczech, w której walczył Dariusz Michalczewski. Kuziemski to ostatni Polski brązowy medalista mistrzostw świata z Bangkoku, brązowy medalista mistrzostw Europy z Puli, dwukrotny pretendent do tytułu mistrza świata federacji WBO i raz WBF.

Na jarmarku Kuziemski pokaże się z Robertem Świerzbińskim, mistrzem federacji BBU, który 25 maja będzie walczył o Złotą Rękawicę Europy Centralnej wagi średniej. Ponadto przygotowywany jest pokaz tarczowania Mikołaja Nosa z Robertem Świerzbińskim oraz konkurs sportowy, w którym do wygrania będą bilety na Białystok Boxing Show VI, która to gala odbędzie się 25.V.2012.

Alkesy Kuziemski zaprezentuje swoje pasy WBO Intercontinental i Champion EBA  oraz będzie rozdawał autografy i odpowie na pytania odwiedzających Kiermusy. Obaj pięściarze są zawodnikami promotora Dariusza Snarskiego, lecz z powodów rodzinnych jego przyjazd został odwołany.

W ramach przeglądu zespołów regionalnych będą przygrywać między innymi Kapela Mietka Buraka z Morus oraz Kapela Siemiona z Wasilkowa. Spodziewamy się ponad 400 wystawców i ponad 10 tysięcy osób zwiedzających, zainteresowanych kupnem rękodzieła ludowego, regionalnych przysmaków lub przysłowiowych staroci. Wiosenny Jarmark w Kiermusach to doskonała okazja do spotkania się z młodymi kiermusiańskimi żubrami, przebywania bliżej natury i doskonałe zwieńczenie długiego weekendu majowego dniem pełnym atrakcji.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.