'KUŹNIA BOKSU' - POLSAT POKAŻE GALĘ

1 czerwca, na tydzień przed meczem otwarcia Euro 2012 w Warszawie, na gali boksu zawodowego w Rzeszowie polscy pięściarze zmierzą się z Ukraińcami, których kraj wspólnie z naszym zorganizuje wielki piłkarski turniej.

Jak poinformowali nas przedstawiciele firmy Portfel.pl, głównego organizatora, imprezę promowaną hasłem „Kuźnia Boksu – Pojedynek Bratanków” na jednym ze swoich kanałów pokaże telewizja Polsat, z regularnych krajowych wydarzeń bokserskich transmitująca dotychczas jedynie gale grupy KnockOut Promotions.

Gala w mogącej pomieścić prawie 7 tysięcy widzów hali Podpromie będzie miała formę meczu bokserskiego, w ramach którego dojdzie do 8 pojedynków. Podopieczni trenera Andrzeja Gmitruka, na co dzień występujący w Polsce Dariusz Sęk (15-0, 1 6 KO; jego walka będzie wydarzeniem wieczoru), Maciej Sulęcki (9-0, 2 KO) i Norbert Dąbrowski (7-0, 2 KO) w potyczkach z ukraińskimi bokserami zostaną wsparci przez naszych pięściarzy z powodzeniem kontynuujących kariery w USA – Przemysława Majewskiego (18-1, 12 KO) i Kamila Łaszczyka (8-0, 5 KO) z grupy Global Boxing Promotions.

ZOBACZ OFICJALNY PLAKAT GALI >>

Organizatorzy zapowiadają też występ Piotra Wilczewskiego (30-3, 10 KO), niedawnego przeciwnika Arthura Abrahama i byłego zawodowego mistrza Europy. Kartę walk uzupełnią pojedynki młodych talentów - Mateusza Rzadkosza i Michała Wilczka, które odbędą się na zasadach boksu amatorskiego.

Gala w Rzeszowie organizowana przez Portfel.pl, od dłuższego czasu głównego sponsora naszego najlepszego pięściarza ostatnich lat Tomasza Adamka (45-2, 28 KO), ma być początkiem długofalowej współpracy firmy z Gmitrukiem i jego pięściarzami. W najbliższych miesiącach można się zatem spodziewać kolejnych wydarzeń bokserskich z cyklu „Kuźnia Boksu”.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Kastanov
Data: 30-04-2012 13:04:33 
eh... poprawcie rekord Piotrka :P
 Autor komentarza: kamil101021
Data: 30-04-2012 14:17:09 
Polsat to bierze? hehe ciekawe co na to Wasyl.. ale dobrze moze cos to go nauczy przy dobieraniu rywali i gal.. fajna sprawa ta gala
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 30-04-2012 15:07:08 
Gala jak gala ale zawsze coś, ne prawda że polsat pokazuje tylko gale Wasyla. Raz pokazał galę bodaj Grajewskiego czy jak mu tam. Tom diamond boxer czy coś tam. Master walczył z jakimś bodaj francuzem.
 Autor komentarza: loobelak76
Data: 30-04-2012 16:20:57 
@kapitanbomba
2010 r. 6 marca w Katowickim Spodku odbyła sie gala "Diamond Boxing Night" pierwotnie walką wieczoru miał być pojedynek Jonaka, który zawsze jest bardzo mile widziany w Spodku i co bardzo ważne ma duże wsparcie w Solidarności - jako dystrybutorze biletów ;) Master miał tam walczyc ale nie w walce wieczoru.
Grajewski, który to organizował, i który chciał przechwycic skłoconego z Wsylem Jonaka, mając wejścia w Polsacie załatwił transmisję. "Tuż" przed galą Jonak sie wycofał, Grajewski został na lodzie: promocja, nakłady i inne koszta no i ..... poszła oferta do Masternaka. Tak oto w kilku słowach bez niepotrzebnych szczegółów Mateusz zawalczył na Polsacie walkę wieczoru, przy niezbyt wypełnionych trybunach w Spodku..... Do dzis sie zastanawiajam czy było to zagranie kontrolowane przez A.W.czy poprostu ten konflikt z Jonakiem był i jakoś sie tak samo ułożyło ;))))
Masternak na tym jednak skorzystał. Grajek chyba dał sobie spokój z promotorką bokserską na co miał chyba chrapkę
Wsilewski robi wszystko by miec monopol w Polsacie, widocznie Portfel ma tez dobr układy albo kasę by przekonać włodarzy do transmisji... z 1.06 skoro 2.06 tez bedzie gala boksu Wasyla w Bydgoszcz i w dodatku NOC WAGI CIĘŻKIEJ ze Szpilą ;)
 Autor komentarza: jan
Data: 30-04-2012 16:36:31 
Świetna sprawa, nareszcie Polsat się otwiera i kończy się monopol. Brawa dla Polsatu!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.