SILLAKH I GRACZEW W LIMICIE

Ismail Sillakh (17-0, 14 KO) i Denis Graczew (11-0-1, 7 KO) zmieścili się w limicie kategorii półciężkiej podczas ceremonii ważenia przed dzisiejszą galą w Austin w stanie Texas. Ukraiński mistrz NABF osiągnął górną granicę limitu, czyli 79,3 kg. Z kolei Rosjanin był minimalnie lżejszy, waga wskazała 78,9 kg.

Organizatorem gali jest dowodzona przez Roya Jonesa Juniora firma Square Ring Promotions. Amerykański idol z bliska będzie przyglądał się poczynaniom obu bokserów.

W poprzedzającym walkę wieczoru starciu zobaczymy również dwóch niepokonanych zawodowców. Amerykanin Yuandale Evans (16-0, 12 KO) zmierzy się z Javierem Fortuną (18-0, 13 KO) w umownym limicie 128 funtów. 

Bezpośrednią transmisję z obu pojedynków w ramach cyklu Friday Night Fights przeprowadzi stacja ESPN2. Polscy kibice będą mogli zobaczyć galę na kanale ESPN America, początek transmisji o 4:00.

Sillakh 79,3 kg vs Graczew 78,9 kg
Evans 57,7 kg vs Fortuna 58 kg

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Kronk
Data: 27-04-2012 12:58:14 
Muszę przyznać że nie daję Graczewowi większych szans z niesamowicie utalentowanym Sillakhiem. Myślę że syn mężczyzny pochodzącego ze Sierra Leone i Ukrainki wygra w niezłym stylu i pokaże kawałek dobrego boksu do którego nas przyzwyczaił w swoich w większości bardzo dobrych występach. Boks w wykonaniu Ismaila robi na mnie spore wrażenie, myślę że ciemnoskóry Ukrainiec zrobi w przyszłości sporą karierę jeśli nic nie stanie na przeszkodzie. Jego nazwisko nie jest jeszcze bardzo popularne lecz może się to zmienić np gdyby doszło kiedyś do jego walki z Pascalem w której i tak byłby moim zdaniem małym faworytem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.