MOŻLIWY REWANŻ CIEŚLAKA Z ZEGANEM

Od pewnego czasu trwają negocjacje w sprawie ewentualnej walki rewanżowej między zawodnikiem Babilon Promotion Krzysztofem Cieślakiem (18-3, 5 KO) i byłym czołowym zawodnikiem wagi lekkiej w Europie Maciejem Zeganem (42-6-2, 21 KO). Jeżeli dojdzie do porozumienia między obiema stronami, druga walka Cieślaka z Zeganem odbędzie się jesienią tego roku.

Dla Zegana byłby to powrót na ring po prawie dwuletniej przerwie, którą obecnie wypełniają mu obowiązki radnego Wrocławia. "Boom Boom" rozstał się z zawodowym boksem w nieprzyjemnych okolicznościach, gdy po ciężkiej porażce z rąk Eduarda Trojanowskiego nie przeszedł testów antydopingowych i został zawieszony. Z Cieślakiem zmierzył się ponad rok wcześniej na wielkiej gali Adamek-Gołota w Łodzi, gdzie po wyrównanej walce przegrał na punkty po 10. rundach niejednogłośnym werdyktem sędziów. Z kolei dokładnie miesiąc temu "Skorpion" próbował zrewanżować się Felixowi Lorze (14-9-5, 8 KO) za porażkę sprzed dwóch lat, uległ jednak wysoko na punkty.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Jaskinia
Data: 24-04-2012 22:07:58 
To szykuje się walka roku. Może jeszcze Snarski zawalczy ( bez obrazy dla niego)
 Autor komentarza: WonderBoy
Data: 24-04-2012 22:15:22 
Panie Maćku absolutnie nie.

Zresztą 1 walka moim zdaniem to tak naprawdę przegrana Cieślaka.
 Autor komentarza: rogal
Data: 24-04-2012 22:57:17 
Mam nadzieję, że Zegan nie wyjdzie do takiej walki.

Nie powinien dawać sobie wycierać gęby swoim nazwiskiem takiemu Cieślakowi.

W pierwszej walce Maciek wygrał ( do dziś uważam ze mega skandal punktację sędziego Kromki 10:8 w ostatniej rundzie dla Cieślaka - to się nadaje do prokuratury)

Maciej miał swoje wielkie chwile, pobił Grigoriana w walce o pas mistrza świata WBO, walczył z Natem Cambellem, który po ich walce wyrósł na gwiazdę.

Generalnie Maciej miał piękną karierę, a teraz tylko by się rozmienił na drobne.

Maciej, nie rób tego.

pozdrawiam
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 25-04-2012 04:41:04 
Wrak Zegana zawalczy z pchanym na siłe do ringu Cieslakiem,,,Gratka dla Kostyry ,który wymysli pare fajnych porownan oglądajac ta walke
 Autor komentarza: Ned
Data: 25-04-2012 09:51:23 
A kto chciałby oglądać taki cyrk? Cieślak nie ma żadnych szans na poważniejsza karierę nawet na poziomie krajowym. Powinien szukać sobie innego zawodu, zanim będzie za późno.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.