WŁADIMIR HRIUNOW ZAPRASZA DO LEKTURY!

Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2011 wydany niedawno przez redakcję Bokser.org dokumentuje najważniejsze wydarzenia, jakie miały miejsce w polskim boksie zawodowym i amatorskim w ubiegłym roku. Do lektury naszej książki zaprasza Władimir Hriunow, menedżer mistrzów świata federacji WBA - regularnego w wadze ciężkiej Aleksandra Powietkina (24-0, 16 KO) oraz tymczasowego w kategorii cruiser - Denisa Lebiediewa (24-1, 18 KO).

Dzięki wsparciu Mariusza Kołodzieja z Global Boxing Promotions oraz Adama Skarżyńskiego i Łukasza Lichoty z Adam`s Euro Contracting, w tym roku po raz pierwszy byliśmy w stanie wydać nasz Rocznik w pełnym kolorze. Ta bogato ilustrowana książka, oprócz wielu zdjęć z ringów zawodowych, zawiera również zdjęcia wszystkich amatorskich mistrzów i mistrzyń Polski, na poziomie juniorów, kadetów i seniorów.

Oprócz kompletu wyników polskich pięściarzy i pięściarek osiągniętych w ciągu 2011 roku oraz wywiadów z Ludźmi Boksu, oferuje ciekawą dokumentację fotograficzną zawodów. Nasi dziennikarze i fotoreporterzy oprócz dokumentowania wydarzeń, które miały miejsce na polskich ringach, pracowali bowiem także poza granicami kraju: w Niemczech, Finlandii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Australii i Rosji.

Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2011, jak również dwie poprzednie edycje Rocznika, można kupić wysyłając zamówienie na adres [email protected]. W zamówieniu należy podać które książki Państwo zamawiają i w jakich ilościach.

CENNIK:
Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2011
: 69 PLN + 12 PLN koszty wysyłki
Zestaw Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2009 + 2010 + 2011: 149 PLN + 15 PLN koszty wysyłki

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: mocuch
Data: 22-04-2012 16:41:56 
Kurde, wszyscy tego palca wskazującego zgapiają od Adamka... Tomek powinien był to zabezpieczyć prawem autorskim :P
 Autor komentarza: marus91
Data: 22-04-2012 17:49:04 
On wygląda jak Jabba ze Star Wars... xD ino że ma włosy ;P
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.