CHAMBERS: BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

Podczas pierwszej konferencji prasowej zapowiadającej pojedynek z Tomaszem Adamkiem (45-2, 28 KO), Eddie Chambers (36-2, 18 KO) był bardzo rozluźniony i tryskał humorem.

- Sądzę, że obecnie po prostu nie dałoby się zorganizować walki pomiędzy dwoma bardziej klasowymi pięściarzami niż ja i Tomasz. W ringu wiele się będzie działo. Wiem, że w Newark mojego przeciwnika będzie wspierać wielu kibiców. Ludzie, przyjdźcie na walkę, aby dopingować mnie! - śmieje się 30-letni Chambers.

Być może entuzjazm Amerykanina po części związany jest z faktem, że w ostatnim okresie walczył bardzo rzadko - od przegranej z Władimirem Kliczką w marcu 2010 roku zaledwie raz. W lutym ubiegłego roku pokonał na punkty Derrika Rossy'ego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: dzejmsblant
Data: 20-04-2012 13:41:28 
Derrika Rossy'ego ? Nieładnie Eddie, nieładnie bić tak świetnego zawodnika NBA! Może zmierzysz się z nim w rzutach wolnych jak takiś kozak :)

http://www.nba.com/playerfile/derrick_rose/
 Autor komentarza: mocuch
Data: 20-04-2012 15:48:19 
Myślę, że w Newark będzie też sporo kibiców Chambersa, w końcu to Amerykanin a walka odbędzie się w USA... ale swoją drogą, to dość ciekawe zjawisko, że na walce Polaka z czołowym pięściarzem USA , na terenie USA, będą na trybunach przeważać Biało-Czerwoni :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.