DeMARCO: MOGĘ WALCZYĆ Z THOMPSONEM!

Mistrz świata federacji WBC w wadze lekkiej, Antonio DeMarco (27-2-1, 20 KO), wyjawił, że w drugiej obronie tytułu chętnie zmierzy się z ostatnim pogromcą Jorge Linaresa - Sergio Thompsonem (22-2, 20 KO), który zdaniem "Tony`ego" zasłużył sobie na taki pojedynek.

7 lipca na gali w Home Depot Center w Kalifornii DeMarco miał po raz drugi zaboksować z "Golden Boyem", jednak ten nieoczekiwanie został zastopowany przez obdarzonego potężnym uderzeniem "Yeyo".

- Dla wielu ludzi jego zwycięstwo nad Linaresem na gali w Cauncun było wielką niespodzianką, ale ja nie jestem zdziwiony, bo wiedziałem, że pięści Thompsona kryją w sobie ogromną, brutalną siłę - wyznał 26-letni DeMarco. Champion dodał także, że walka może odbyć się w Cancun, Los Mochis lub Tijuanie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Fexo5
Data: 06-04-2012 23:19:17 
Szkoda patrzeć jak tak wielki talent się marnuje, coś się ewidentnie z nim dzieje. Może wreszcie pora zmienić szkoleniowca? Co do jego ostatniej walki to była ona zbyt wcześnie zakończona i dla mnie to był lekki wał bo Linares mógł bez problemu dalej kontynuować walkę. Thompson był jak najbardziej w jego zasięgu i Linares jakby przetrwał kryzys to w późniejszych rundach mógł by go skończyć przed czasem. Szkoda bo w pewnym momencie miał rywala zamroczonego po akcji prawy podbródkowy i lewy sierp.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.