MARQUEZ CHCE KOLEJNEJ WALKI Z PACQUIAO

Juan Manuel Marquez (53-6-1, 39 KO) unika odpowiedzi na pytanie, czy interesuje go walka z młodym gwiazdorem wagi lekkiej - Brandonem Riosem (29-0-1, 22 KO). "Dinamita" jasno daje do zrozumienia, że liczy się dla niego przede wszystkim czwarte starcie z Mannym Pacquiao (54-3-2, 38 KO).

- Chcę rewanżu za ostatni pojedynek - oświadczył 38-letni meksykański wojownik. - Tylko to trzyma mnie przy boksie. Uważam, że pokonałem go ostatnim razem, ale chcę jeszcze jednej szansy, by wszystko wyjaśnić.

Wiele wskazuje na to, że Marquez dostanie tę szansę w końcówce roku, choć Bob Arum będzie próbował go przekonać do udziału w ostatecznym eliminatorze z "Bam Bamem" Riosem. Trudna przeprawa czeka też "Pacmana", który 9 czerwca zmierzy się z Timem Bradleyem (28-0, 12 KO). Jeśli w następny weekend "Dinamita" wygra swą walkę, a potem pokona (lub odrzuci) Riosa, a Manny nie zanotuje wpadki, czwarty wojna prawdopodobnie odbędzie się między październikiem a grudniem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Dragon2537
Data: 06-04-2012 16:19:55 
dla MARQUEZa liczy sie bardziej kasa niz 4 starcie z pacmanem ciekawe czy ktos jeszcze chce to ogladac bo ja napewno nie
 Autor komentarza: Maynard
Data: 06-04-2012 17:19:16 
Zaprezentuję zdanie odmienne od tego, czego chce na pewno większość - zdecydowanie wolałbym, żeby to Bradley wygrał z Pacmanem, a potem zmierzył się z Marquezem. Już szczerze mam dosyć tego szumu wokół walki Pac-Floyd, pogłosek o rychłym końcu kariery Pacquiao itd.

Zresztą, uważam, że w przekroju 3 walk, to Marquez był lepszy, więc po co czwarta? Chyba, żeby sędziowie wreszcie wydali sprawiedliwy werdykt.
 Autor komentarza: fredo95
Data: 06-04-2012 18:03:08 
Czuje, ze jakby Marqueza 4 raz przekręcili to odwalilby jakas szopke, zeby zainteresowanie jego osoba wzroslo jeszcze bardziej. Kto wie ? Moze bojka po walce i 5 pojedynek w MMA ? haha
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.