ŻEROMIŃSKI ODSUNIĘTY, RODZICE OBURZENI

Sławomir Żeromiński, szkoleniowiec młodych pięściarzy i pięściarek został odsunięty od prowadzenia treningów w sekcji bokserskiej Radomiaka Radom. Jak twierdzi bezpodstawnie. Innego zdania jest prezes sekcji Andrzej Dobosz.

- Prezes sekcji pan Andrzej Dobosz, nie patrząc mi w oczy, poinformował mnie, że nie jestem już trenerem w klubie. Przyznam, że nogi ugięły się pode mną. Przez trzy lata zdobyłem z podopiecznymi 20 medali. Klub zawsze stawiałem na pierwszym miejscu, niejednokrotnie nawet kosztem rodziny. Teraz bez podania przyczyny uniemożliwia się realizowanie pasji, jaką jest praca z młodzieżą. W ringu zawsze byłem zadziorny, dlatego teraz też nie zostawię tej młodzieży na pastwę losu. Tym bardziej, że niebawem kolejne ważne zawody mistrzowskie - poinformował Sławomir Żeromiński.

Murem za szkoleniowcem stanęli zawodnicy i rodzice młodych adeptów tej dyscypliny. W sali konferencyjnej klubu ze Struga zorganizowano specjalne zebranie w tej sprawie. Głosów poparcia dla trenera i jego pracy było sporo.

- To niewyobrażalne, że człowiek który zostawia tyle serca w klubie i poświęca czas dla naszych pociech, od tak sobie przestał prowadzić treningi. Sprawą zainteresujemy władze miasta, a także Polski Związek Bokserski - powiedziała na spotkaniu mama jednej z zawodniczek Radomiaka.

Do akcji przywrócenia na stanowisko szkoleniowca Żeromińskiego, włączyło się również Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Radomiak". Na najbliższym meczu piłkarskim lidera III ligi w grupie łódzko-mazowieckiej z Ursusem Warszawa, wśród publiczności mają być rozdawane ulotki informujące o całej sprawie. Ponadto kibice ze stowarzyszenia, szykują transparent popierający apel zawodników i rodziców sekcji bokserskiej dotyczący przywrócenia dotychczasowego szkoleniowca do pracy.

- Obecnie prowadzona jest dziwna rozgrywka pomiędzy nami, panem prezesem, a dotycząca pana trenera Żeromińskiego. Najbardziej cierpią na tym dzieci, a tak nie powinno być. Prezes był zaproszony na zebranie, ale jak widać nie zaszczycił nas swoją obecnością - oznajmił rodzic.

Z nieobecnym na spotkaniu prezesem sekcji bokserskiej Radomiaka skontaktowaliśmy się telefonicznie.

- Trener Żeromiński, którego szanuję, moim zdaniem nie nadaje się do prowadzenia sekcji. Nie chcę prać brudów na forum publicznym i niech tak zostanie. Moim zdaniem podjąłem słuszną decyzję. W sekcji potrzebne są zmiany. To jest mój komentarz do całej sprawy - powiedział Andrzej Dobosz.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: IrO
Data: 04-04-2012 21:02:02 
W rodzinie prezesa jest ktoś kto chciałby zająć miejsce Pana Żeromskiego? Czy przegrał zakład po pijaku? Pojeb.ana Polska
 Autor komentarza: IrO
Data: 04-04-2012 21:02:36 
Pana Żeromińskiego :]
 Autor komentarza: waswer
Data: 04-04-2012 21:20:18 
Kolejny klub, w którym prezesi są wszystkim, począwszy od działacza, przez lekarza, sekundanta, trenera i dodałby wiele innych mniej sportowych określeń, jakim są co niektórzy działacze, ale kultura osobista nie pozwala mi na to. Nie jest to pierwszy przykład niszczenia boksu w tym kraju. Nie wiem czy płakać nad losem trenera i zawodników, czy cieszyć się ze zwycięstwa kolejnego działacza, który dopisze sobie do książeczki niesportowej a działacza kolejne zwycięstwo. Sprawa tego klubu pokazuje nam, jak łatwo można zniszczyć zapał, chęć do pracy trenera, jak i ochotę do treningów młodych adeptów. Panie Ptak i panie Rutkowski, jeżeli chcecie mieć kadrę, która dziś praktycznie nie istnieje, to zacznijcie walczyć o trenerów z pasją, zaangażowaniem, doświadczeniem i chęcią do pracy, bo w krótkim czasie będziemy mieli mistrzów w boksie ale internetowych gier. A może pan Rybicki Prezes zainteresuje się tą sytuacją?
 Autor komentarza: thegreates
Data: 04-04-2012 22:04:18 
odsunąć tego pajaca dobosza !!!!! kto to jest ???? marny prezesina !!!! Sławomir Żeromiński wielokrotny mistrz kraju jako jeden z niewielu pokonał mistrza świata Średnickiego i jakiś pseudo biznesmen który złapał fuche prezesa związku bokserskiego się panoszy !!!!!! na takich stanowiskach( prezesa) nie tylko w Radomiu ale i w całym kraju powinni być ludzie kochający tą dyscyplinę bez gierek kolesiostwa i pierdolenia trzy po trzy dla własnego interesu tylko dla interesu tego sportu !!!
 Autor komentarza: thegreates
Data: 04-04-2012 22:10:21 
układy układziki kolesiostwo !!!!!!!!!!!!! rozwiązać ten PZB i zbudować od nowa bo to banda starszych panów którzy się panoszą i myślą że są wszystkim nie zważają na dobro tego sportu tylko na własny interes !!!!!! ręce opadają !!!!!!!kurwa jego mać !!!!
 Autor komentarza: IsaacBromberg
Data: 04-04-2012 23:46:04 
Bardzo fajnie, że redakcja informuje nas o tym co się dzieje w boksie amatorskim również poza sportowo. Osobiście nie interesuję się amatorką więc informacji sportowych nie śledze, ale niezdrową sytuacją w organizacji jestem już zainteresowany gdyż jest to zaplecze dla zawodowstwa, potencjalne źródło medali olimpijskich i mistrzowskich, a medali chce jak najwięcej we wszystkich dyscyplinach. Nieudolność trzeba piętnować.

PS. pierwszy moj komentarz więc witam, strone śledze około 2 lat, a boksem się interesuję szerzej niż zrywy na walki gołoty od pojedynku pacmana z de la hoyą.
 Autor komentarza: maro84
Data: 05-04-2012 08:14:02 
Pan Dobosz - drugi po Rybickim oficjalny kandydat na Prezesa PZB. Boże widzisz i nie grzmisz... Te wybory na jesieni nic nie zmienią. Panie trenerze niech Pan walczy i zakłada nowy Klub, a Panu Doboszowi podziękuje życie. Pozdrawiam prawdziwych pasjonatów tego sportu
 Autor komentarza: Igormokotow
Data: 05-04-2012 09:12:29 
To nie jest ten Dobosz z PZB. Ten z PZB ma Stanisław Dobosz jest on prezesem BTS BROŃ RADOM. Ten z Radomiaka ma tylko takie samo nazwisko.
Pan Stanisław Dobosz jest to działacz z pasją i super wizją na polski boks amatorski. Proszę nie mylić go z Andrzejem Doboszem.
 Autor komentarza: maro84
Data: 05-04-2012 09:22:22 
Igormokotow
Wizje do mieli Indianie jak się napalili zioła w swoich namiotach!
Wizję miał już Rybicki. Jeśli Pan Stanisław to działacz z pasją i jest w zarządzie PZB to mając w sobie grosz honoru powinien podać się do dymisji wraz z całym zarządem, wtedy mogliby snuć jak za dawnych lat Indianie, wizje mniej bądź bardziej super.
Koleś zastąpi kolesia aby kolesiom nie było źle...Co do Doboszów jeden i drugi z Radomia to pewnie jakaś rodzina;)
 Autor komentarza: Igormokotow
Data: 05-04-2012 09:39:13 
Nazywam sie Stanislaw Dobosz jestem prezesem Bron Radom z osoba ktorej ten artykul dotyczy nie mam nic wspolnego, jest to tylko zbieznosc nazwisk jest inne imie. Prosze o nie kometowanie ani mojej osoby jak tez zarzadu Broni Radom. Ta sprawa mnie nie dotyczy. Wesolych, spokojnych Swiat. Stanislaw Dobosz
 Autor komentarza: maro84
Data: 05-04-2012 09:55:52 
Stanisławie Dobosz vel Igormokotow
Komentowanie Pana jako osoby będącej we władzach PZB, a także komentowanie Pana decyzji w tym związku jest prawem każdego kto ma na to ochotę.
A skoro "coming out" już Pan zrobił to może podzieli się Pan z nami swoją "super wizją", a także opowie Pan nam wszystkim komu zależało na zablokowaniu startu w Turnieju Stamma chłopaków z Poznani i okolic? Jeszcze na koniec, chodzą słuchy, że na Mistrzostwa Świata kobiet do Chin leci pół Zarządu w tym Pan, a zawodnicy w kategoriach Kadet, Junior muszą żebrać o pieniądze u sponsorów na starty w Mistrzostwach Świata i Europy?
To jest tan działacz z pasją?
Pozdrawiam i gratuluję samooceny i dobrego samopoczucia;)
 Autor komentarza: Granitzkamieniolomu
Data: 05-04-2012 10:14:35 
Autor komentarza: maro84

Data: 05-04-2012 08:14:02


Pan Dobosz - drugi po Rybickim oficjalny kandydat na Prezesa PZB. Boże widzisz i nie grzmisz... Te wybory na jesieni nic nie zmienią. Panie trenerze niech Pan walczy i zakłada nowy Klub, a Panu Doboszowi podziękuje życie. Pozdrawiam prawdziwych pasjonatów tego sportu


Marku a Kłapouchy doniósł na Mistrzostwach Polski Juniorków w Lesznie, że Ty też startujesz na Prezesa - prawda to?
 Autor komentarza: maro84
Data: 05-04-2012 10:28:52 
Granicie z Kamieniołomu,Kłapouchy mógł tak donieść, ale w tym gronie brakuje jeszcze Kubusia Puchatka, Tygryska, Prosiaczka, Królika i Pana Sowy;))
 Autor komentarza: maro84
Data: 05-04-2012 10:32:14 
Redakcjo tego zacnego portalu stwórzcie nowy temat wybory Prezesa, bo zaśmiecamy poważny temat i problem rodziców i trenera.
 Autor komentarza: glaude
Data: 05-04-2012 10:56:39 
Panowie!

W prawym górnym rogu serwisu ("pasek panelowy") jest zakładka FORUM.
Wystarczy tam kliknąć, zarejestrować się (bezpłatne i szybkie) i założyć tam nowy temat (np. 'Wybory Prezesa PZB') w dziale Boks Amatorski. Byłby to temat trwały, bo w serwisie "Orga" po 2 dniach temat znika siłą rzeczy pod naporem nowych informacji, a na forum "Orga" temat "żyłby" dopóki istniałoby forum.
 Autor komentarza: kwesto
Data: 05-04-2012 11:09:20 
Igormokotow nie rób sobie jaj z tego tematu. Weż się ogarnij bo się spóznisz do szkoły.
 Autor komentarza: Dryja1996
Data: 05-04-2012 11:12:26 
Andrzej Dobosz i Stanisław Dobosz to dwaj bracia i niech kitu nie wciskają,
http://cozadzień.com.pl/galerie/foto-sport/gal,265.html
przed ostanie zdjęcie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.