KACZOR: 'ZASŁUŻYŁEM NA TURNIEJ W TRABZONIE'

W zakończonym wczoraj 29. Międzynarodowym Turnieju Bokserskim im. Feliksa Stamma jednym z czterech polskich zwycięzców okazał się Rafał Kaczor, który w finale kategorii 52 kg pokonał 15:12 reprezentanta Rosji Dmitrija Sutnikowa (fragmenty tego pojedynku do obejrzenia w przedstawianym materiale). Wiele wskazuje na to, że 29-letni bokser z Wałbrzycha pojedzie na turniej do tureckiego Trabzonu, który rozpocznie się już za kilkanaście dni i będzie okazją do zdobycia kwalifikacji olimpijskich na tegoroczne igrzyska w Londynie. Weteran naszej kadry wierzy w swoje siły i chce ponownie poczuć atmosferę tych wielkich zawodów. Cztery lata temu w Pekinie swój udział w olimpijskim turnieju zakończył już po pierwszej walce.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polak1993
Data: 28-03-2012 19:51:06 
Zasłużyłeś ale na odsiadkę.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 28-03-2012 23:13:54 
Polak1993...a Ty prokurator?Ja uważam że Rafał jest najlepszym zawodnikiem w Polsce w tej kat.wagowej i powinien powalczyć o awans na kolejne IO w Londynie.Aby to osiągnąć musi poprawić szybkość i wyczucie dystansu!Doświadczenie jest ogromne i teraz wszystko zależy jaką prace wykona przed zbliżającymi się kwalifikacjami!
 Autor komentarza: Polak1993
Data: 29-03-2012 00:02:11 
lutonadam

Nożownik to ostatni śmieć.Mogę nie lubić kogoś za styl bycia np takiej Owczarz czy Szpilki,że mają parcie na szkło,ale generalnie jakoś są mi obojętni i w razie czego potrafiłbym im kibicować.Kaczorowi nie potrafię,bo pomijając to jak wnerwiający jest lub potrafi być Cieślak to rzucanie się w kilku na młodszego kolegę z nożem to jest frajerstwo i Kaczor jest frajerem przez ogromne F,a takim nie kibicuje.Nie usprawiedliwa go nawet to,że był pijany.
 Autor komentarza: Wojak1
Data: 29-03-2012 10:12:45 
Poniższa wiadomość łamie postanowienia regulaminu. Użytkownik Wojak1 piszący z IP: 91.146.224.11 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.


Polak jestes pałą i tyle byłeś tam widziałeś? Jestes jebanym gejem jak bys sie ujawnił to dostał bys odemnie w RYJA i to dość mocno.
Rafał ty wiesz jak było i paru chłopaków reszte jebał pies!!!!
Powodzenia...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.