MAJEWSKI WALCZY 31 MARCA

Tydzień po "Heavyweight New Generation" i walce Tomasza Adamka w Nowym Jorku, w USA dojdzie do kolejnej gali, w której główne role przypadną w udziale polskim pięściarzom. 31 marca  w klubie "The Eagle" w Chicago, w walce wieczoru Grzegorz Soszyński (20-1, 10) zmierzy się z Rayco Saundersem (22-14, 9 KO), a stawką tego pojedynku będzie pas IBF North America. Po dotkliwej porażce przed czasem na ring powróci także lubiany nie tylko przez polonijnych kibiców Przemysław Majewski (17-1, 11 KO).

"The Machine" spotka się z weteranem ringu Antwunem Echolsem (32-17-4, 28 KO) w zakontraktowanej na 8 rund walce. Czterdziestolatek o pseudonimie "Kid Dynamite" zdecydowanie najlepsze lata ma już dawno za sobą i nie powinien być groźnym rywalem dla Majewskiego. Jednak należy przypomnieć, że w latach świetności walczył m.in. z Bernardem Hopkinsem (na zdjęciu z Majewskim) o pas federacji IBF w kategorii średniej, przegrywając przed czasem w 10 rundzie.

Warto przy okazji przypomnieć, że tej samej nocy w Trenton NJ na amerykańskim ringu zadebiutuje także kolejny polski pięściarz Przemysław Opalach (10-0, 9 KO), znany dotychczas z występów na lokalnych galach w naszym kraju.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.