MACKLIN NIE ZWOLNI McGIRTA

Matthew Macklin (28-4, 19 KO) poczynał sobie całkiem nieźle w walce z królem wagi średniej - Sergio Gabrielem Martinezem (49-2-2, 28 KO) do czasu dwóch nokdaunów w końcówce jedenastej rundy. Brytyjczyk doszedł do siebie i chciał walczyć dalej, ale jego trener, Buddy McGirt, podjął decyzję o poddaniu swojego zawodnika.

- Chciałem walczyć dalej. Wszystko było w porządku. Doszedłem do siebie, gdy tylko padłem na deski - zapewnia "Mack The Knife". - To były dobre ciosy, ale gdybym nie był źle ustawiony, nie padłbym po nich.

- Jeden z sędziów widział moją trzypunktową przewagę przed jedenastą rundą, u dwóch pozostałych przegrywałem jednym punktem. Przestałem ruszać głową, kiedy zacząłem trafiać i wtedy oberwałem. Buddy to świetny trener, ale porzebujemy więcej czasu. Szło dobrze, ale potem przyszło zmęczenie, a ja wiedziałem, że ostatnie dwie rundy mogą zadecydować o wyniku i z nerwów zacząłem wracać do dawnych nawyków, co kosztowało mnie porażkę przed czasem.

- Buddy to perfekcjonista, będzie potrafił zapanować nad moimi atutami i poprawić gorsze strony. Gdyby to on trenował mnie przed walką ze Sturmem, wygrałbym przed czasem lub wysoko na punkty. Przegrałem z Martinezem, ale wrócę i zdobędę tytuł mistrza świata - zapowiada Macklin. - Sergio powiedział, że to była jego najtrudniejsza przeprawa w wadze średniej i że jestem najlepszym po nim pięściarzem w tej kategorii.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sliver84
Data: 19-03-2012 10:23:27 
No cóż, każdy rozbity zawodnik mówi że może walczyć dalej. To samo było ostatnio z Lopezem chociaż stał na nogach jak ja po ostrym melanżu. Macklin dał bardzo dobrą walkę ale po 10 rundzie był już zupełnie rozbity i kondycji więc powinien być wdzięczny trenerowi że go poddał bo mogło się skończyć w szpitalu. Na tytuł ma całkiem duże szanse.
 Autor komentarza: sliver84
Data: 19-03-2012 10:24:23 
*bez kondycji
 Autor komentarza: Terrorist
Data: 19-03-2012 13:49:19 
"To samo było ostatnio z Lopezem chociaż stał na nogach jak ja po ostrym melanżu."

:D:D:D:D

Dokladnie, kapitalne porownanie.
 Autor komentarza: canuck
Data: 19-03-2012 23:34:28 
Fani boksu potrafia byc bardzo okrutni!

Mackin wypadl bardzo dobrze w tej walce. Przeciez walczyl z artysta ringu, ktory jest uznawany za #5 na swiecie bez podzialu na wagi. Sergio by sprawil bardzo duzo problem czolowce wagi super sredniej.
W sredniej to moze swobodnie wygrac z kazdym!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.