KOŁODZIEJ: ILIE TO NIESZABLONOWY ZAWODNIK

Już dziś wieczorem na gali w Krynicy Paweł Kołodziej (29-0, 17 KO) zmierzy się z Giulianem Ilie (18-4-2, 5 KO) w eliminatorze IBF w wadze junior ciężkiej. 31-letni "Harnaś" jest naturalnie faworytem tej potyczki i zapewne będzie chciał odnieść imponujące zwycięstwo.

Jakie nastroje przed walką, która dla pana z pewnością jest bardzo ważna, a rywal trzeba przyznać wymagający?

- Rzeczywiście to wymagający rywal. Ostatnio ma świetną passę. Wygrywa bowiem walki przed czasem na wyjeździe, a do tego jest pewny siebie. Dołączył do bardzo silnej grupy niemieckiej, w której trenuje Aleksander Aleksiejew. Do tego jest bardzo zmotywowany, ale to fajnie, bo dzięki temu zapowiada się ciekawa walka.

Nie czuje pan presji związanej z tym, że to jest eliminator do walki o pas mistrza IBF wagi juniorciężkiej? Jest pan przecież zaledwie o krok od tego wielkiego pięściarskiego świata.

- Staram się o tym nie myśleć, by nie wytwarzać sobie dodatkowej presji. Po prostu traktuję walkę normalnie. Wszystkie poprzednie starcia dla mnie były ważne, nawet to pierwsze w karierze. Gdybym bowiem tamtych walk nie wygrywał, nie byłbym w tym miejscu, w którym teraz jestem. Po każdej walce awansowałem w rankingach, aż w końcu doszedłem do momentu, kiedy jestem wysoko i coraz bliżej walki o mistrzostwo świata.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Tarciu
Data: 17-03-2012 18:43:50 
Czy pan Kalemba jest odpowiedzialny za PR grupy Wasilewskiego?

"rywal wymagający" - notowania bukmacherów: 1,05 za wygraną Kołodzieja, 9,00 za wygraną Ilie.

"eliminator do walki o pas mistrza IBF" - walka o miejsce numer dwa w rankingu. Swoją drogą zabawne, że taką walkę dostaje nr 15 rankingu.
 Autor komentarza: Rogs
Data: 17-03-2012 18:58:42 
No własnie widzisz,to jest robienie PR takiemu Kołodziejowi i całej grupie 12KP,a o Grześku ledwie 2 moze 3 informacje , a tutaj rywal porównywalny do Hope,a sa wywiady,video,artykuły i jest tego multum. Szkoda ,ze jednego sie tak lansuje i jedną grupe,a drugim taka cisza. Tutaj walka o niby eliminator i głosno, a Grzesiek broni pasa EBU i lipa.
 Autor komentarza: RickyHatton
Data: 17-03-2012 19:12:33 
Rogs
Bo to jest Wojak Boxing Night ! Szał normalnie z kelnerami w tle. Choć spodziewam się dość wyrównanego pojedynku Kołodzieja z Ilie. Wiadomo Proksa walczy na obczyźnie, ale taki polsat sport już tego nie pokazuje, więc jakby to jest bee. Może dlatego też, że Proksa nie jest pupilkiem 12Rounds i polsatu(walka w nsport) to darzę go dużą sympatią. Dzisiaj pokaże klasę.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 17-03-2012 19:21:50 
Kurwa... bo inaczej sie nie da... Ilie to stary PÓŁCIĘŻKI, zwykły bokserzyna z Rumunii
 Autor komentarza: waswer
Data: 17-03-2012 20:03:09 
Bo to jest polska rzeczywistość, lansuje się układowiczów a nie tych, którzy sobą coś reprezentują. Dziwię się tej telewizji polsat czy sami nie widzą czym zatykają kanały sportowe. Zapewne żaden z redaktorów tego nie czyta, ale niech wiedzą, że wielu z nas ma takie zdanie. Jest to kanał w kanale polsatowskim! NIE PUSZCZAJCIE TEGO!Współczuję tym, którzy chcą to oglądać.
 Autor komentarza: boksjor
Data: 17-03-2012 20:04:25 
Pomijając aspekt czysto sportowy walka ta pokazuje kto jest namaszczony na następcę Włodarczyka i lidera 12KP. Medialnie Kołodziej może być dużo lepszy niż Diablo choć bokserko nie sądzę żeby osiągnął poziom Włodarczyka (chciałbym się mylić). Zastanawiające są dla mnie w tym momencie dalsze losy Cygana bo Wasyla na doprowadzenie do dwóch walk mistrzowskich nie stać.
PS. Czy Hutkowski i Janik jeszcze boksują?
 Autor komentarza: darecki
Data: 17-03-2012 20:24:04 
Wlasnie od tego sa promotorzy,zeby robic zamieszanie wokol SWOICH zawodnikow.Wasilewski po prostu robi co do niego nalezy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.