AYDIN vs GUERRERO O TYMCZASOWY PAS WBC

Szef federacji World Boxing Counil, Jose Sulaiman, wyjawił, że Floyd Mayweather (42-0, 26 KO) może wkrótce stracić tytuł mistrza świata w wadze półśredniej. Pierwszym powodem jest jego wycieczka do wyższej kategorii, w której zaboksuje o pas WBA Super, a drugim trzymiesięczna odsiadka, która czeka Amerykanina od czerwca.

Sulaiman ogłosił także, że do walki o tymczasowy tytuł WBC w limicie 147 funtów staną posiadacz pasa WBC Silver - Selcuk Aydin (23-0, 17 KO) i... debiutujący w tej kategorii Robert Guerrero (29-1-1, 18 KO). Ich pojedynek odbędzie się 28 lipca w San Jose.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rogal
Data: 14-03-2012 09:41:21 
Mam nieodparte wrażenie, że Duch się po nim zwyczajnie przejedzie.

Różnica klas.

pozdrawiam
 Autor komentarza: Maynard
Data: 14-03-2012 10:21:02 
Guerrero "bocznymi drogami" dochodzi do tego, o czym marzył, czyli walki z Floydem. Jeśli efektownie pokona Aydina, może po drodze zaliczy jeszcze jedną obronę, to Floyd po wyjściu z pierdla będzie miał drugiego wyraźnego rywala (obok Pacmana) do pokonania.

Życzę Robertowi powodzenia z tureckim swarmerem, który chyba niewiele potrafi poza presją i walką w półdystansie (całkowite przeciwieństwo "Ducha").
 Autor komentarza: glaude
Data: 14-03-2012 12:21:00 
Duch ma słabe łuki brwiowe i zbyt dużo daje sobie wsadzać ciosów na twarz. Dla mnie jest zdecydowanym faworytem, ale nie wykluczam też jego przegranej przez kontuzje.

P.S.
Taka defensywa na Floyda to za mało.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.