KESSLER vs CLOUD 19 MAJA W KOPENHADZE?

Choć mówiło się o tym od wielu tygodni, dopiero dziś grupa Sauerland Event oficjalnie odwołała walkę Roberta Stieglitza (41-2, 23 KO) z Mikkelem Kesslerem (44-2, 33 KO). Duński gwiazdor powróci między liny 19 maja na gali w Kopenhadze, natomiast Stieglitz prawdopodobnie zmierzy się z młodym Brytyjczykiem Georgem Grovesem (14-0, 11 KO).

Promotor Kesslera, Kalle Sauerland, w jednym z ostatnich wywiadów wyznał, że "Viking Warrior" może zmierzyć się z mistrzem świata federacji IBF w wadze półciężkiej - Tavorisem Cloudem (24-0, 19 KO). 33-letni Duńczyk wielokrotnie zdobywał najbardziej prestiżowe tytuły w limicie 168 funtów i od ponad dekady nie zmieniał kategorii.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 12-03-2012 21:07:23 
Cloud jak na wagę półciężką nie jest zbyt dużym zawodnikiem więc różnica gabarytów między zawodnikami nie powinna być wielka. Wygląda na to, że to Kessler zmieni kategorię. Nie mam nic przeciwko temu. Myślę, że walka byłaby bardzo ciekawa.

Również super zapowiadałaby się konfrontacja George'a Govesa ze Stieglitzem. Obaj to twardzi zawodnicy. Anglik nie marnuje czasu na słabych przeciwników i dobrze, ma chłopak niesamowity talent. gdyby wygrał ze Stieglitzem to znalazłby się w ścisłej czołówce super średniej.
 Autor komentarza: costamjest
Data: 12-03-2012 23:59:39 
Teraz Abraham obije Wilka a potem walka o tytuł ze Stiglitzem. Wszystko dlatego że król Arthur z Kesslerem tytułu by nie zdobył, a tak prawdopodobny jest wielki come-back i kolejne $$$ u Sauerlanda zapewnione. Nadzieja tylko że Wilk te plany pokrzyżuje...
 Autor komentarza: cielaaak
Data: 13-03-2012 01:34:58 
w pol ciezkiej kessler hopkins
 Autor komentarza: Hugo
Data: 13-03-2012 08:17:31 
Kessler słusznie robi, przechodząc do półciężkiej. Super średnia to na dziś najmocniej obsadzona waga, gdzie jest dwóch wielkich bokserów (Bute, Ward), kilku wybitnych i silna grupa młodych prospektów. Natomiast półciężka to jedna z najsłabszych kategorii, gdzie pasy mistrzowskie mają 1 dziadek i 3 przeciętniaków.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.