GARCIA NIE LICZY NA WALKĘ Z LOPEZEM W PIÓRKOWEJ

Niepokonany Miguel Angel Garcia (27-0, 23 KO), który w najbliższą sobotę na gali Lopez-Salido II zmierzy się z Bernabe Concepcionem (29-5-1, 15 KO), był gościem ostatniej audycji The Boxing Lab. Jeśli "Mikey" pokona utalentowanewgo Flipińczyka, wolą Top Rank jest skonfrontowanie go ze zwycięzcą walki wieczoru.

24-letni Garcia nie spodziewa się jednak szansy od "Juanmy", jeżeli to on wyjdzie z tego starcia obronną ręką. Zdaniem młodego pięściarza, Portorykańczyk nie zostanie w wadze piórkowej i wkrótce może przeskoczyć jedną lub dwie kategorie w górę.

- Nawet jeśli Lopez wygra, nie wydaje mi się, żeby miał ochotę wyjść ze mną do ringu. Sam mówi, że w przypadku zwycięstwa może przenieść się do super piórkowej albo nawet wyżej. Gdyby nasza walka miała się odbyć, byłaby to kolejna wspaniała odsłona odwiecznej rywaliacji meksykańsko-portorykańskiej, ale nie liczę na to - oświadczył trenowany przez Roberta Garcię zawodnik.

Sam "Mikey" w limicie 126 funtów czuje się bardzo pewnie i nie zamierza zmieniać kategorii w najbliższym czasie. Jednym z jego celów jest zunifikowanie tytułów w wadze piórkowej. - Chcę zostać w limicie 126 funtów. Moim planem jest zdobycie kilku tytułów świata, nim przeniosę się w górę. W tym momencie nigdzie się nie ruszam.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.