ALVARADO NA GALI GAMBOA vs RIOS

Znany z efektownego stylu Mike Alvarado (32-0, 23 KO), zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wystąpi 14 kwietnia na gali Rios vs Gamboa. Rywalem Amerykanina będzie rodak Mauricio Herrera (18-1, 7 KO). Organizatorzy zakontraktowali ten pojedynek na 10 rund. Walki odbędą się w Mandalay Bay w Las Vegas.

31-letni Alvarado w listopadzie po znakomitym i pełnym dramaturgii starciu rozprawił się z Breidisem Prescottem.

Z kolei Herrera lubił w przeszłości sprawiać niespodzianki – na początku ubiegłego roku rozprawił się z niepokonanym Rusłanem Prowodnikowem, pięć miesięcy później pokonał faworyzowanego Mike’a Dallasa Juniora.


Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maynard
Data: 29-02-2012 12:27:21 
Ten gość może znowu "ukraść show" na gali, jak zrobił to ostatnio, nokautując Prescotta. Niesamowicie zdeterminowany, twardy jak skała Alvarado pewnie nigdy nie pojawi się na żadnej liście p4p, pewnie nie zdobędzie istotnego mistrzowskiego pasa (chyba, że jakimś fuksem, kiedy pojawi się wakat), ale za to daje kibicom nieprawdopodobne emocje, walki, jakie oni chcą oglądać. Dlatego panowie z Top Rank dobrze robią, umieszczając go na galach swoich największych gwiazd.

Herrera to kolejny zawodnik z zaplecza czołówki junior półśredniej, którego Alvarado powinien zbić, żeby ponownie awansować w rankingach. Zwycięstwo nad Provodnikowem słusznie wzbudziło znaczne kontrowersje, było wielce wątpliwe. Dlatego też szkoda, że to nie ciekawszy Rosjanin będzie rywalem Alvarado, a raczej niezbyt wyróżniający się Herrera. Ale cóż, mam nadzieję, że Mike pokaże swoim szefom, iż następnym razem powinni mu załatwić bardziej ambitnego rywala.
 Autor komentarza: Maynard
Data: 29-02-2012 12:38:52 
Swoją drogą, nie wiem, jakim cudem Herrera jest o 2 miejsca przed Alvarado w rankingu IBF...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.