BURSAK BLIŻEJ WALKI Z PIROGIEM?

Nowym liderem rankingu WBO wagi średniej został 27-letni Maksim Bursak (24-0, 10 KO), promowany przez grupę K2 Promotions. Bardzo możliwe, że to właśnie Ukrainiec będzie kolejnym rywalem mistrza świata tej federacji, 31-letniego Dmitrija Piroga (19-0, 15 KO).

Dodajmy, że Rosjanin kolejny pojedynek ma stoczyć 1 maja w Moskwie. Będzie to obowiązkowa obrona tytułu, który Pirog zdobył w lipcu 2010 r., nokautując Daniela Jacobsa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 29-02-2012 08:21:13 
Pirog pewnie wolałby powalczyć z kimś innym za większe pieniądze, ale w wadze średniej jest to trudne, jak się nie jest Latynosem, Anglikiem lub Niemcem. Walka z Bursakiem przynajmniej będzie ciekawa.
 Autor komentarza: Maynard
Data: 29-02-2012 12:47:15 
Dobrze, że w ogóle ma walczyć. Ten pojedynek powinien być nawet niezły, chociaż Bursak zupełnie nie zasłużył na pozycję obowiązkowego pretendenta, to jest solidnym przedstawicielem wschodniej szkoły boksu.

Piroga nie chcą w USA, więc powinien przynajmniej próbować zarobić jak najwięcej we własnym kraju. Przecież w Rosji jest tylu oligarchów, miliarderów, że nie wierzę, że żaden z nich nie interesuje się boksem i nie jest w stanie dołożyć się do gal z udziałem najlepszych rosyjskich pięściarzy...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.