MAIDANA WRACA DO JUNIOR PÓŁŚREDNIEJ

W ubiegły weekend Marcos Rene Maidana (31-3, 28 KO) zawiódł swych kibiców i został zdeklasowany w 10-rundowym pojedynku z Devonem Alexandrem (23-1, 13 KO). Obydwaj zawodnicy wcześniej występowali w kategorii junior półśredniej, a ich sobotnia walka została zakontraktowana w limicie 147 funtów.

- Oczywiście jestem zawiedziony, bo moje ciało nie zachowywało się tak jak oczekiwałem. Przy moim stylu muszę czuć się przygotowany na 100%, a tym razem czułem się po prostu słaby. Nie szukam wymówek, Devon udzielił mi lekcji boksu. Nie dał mi miejsca, a ja też nie umiałem go sobie znaleźć - powiedział zawiedziony "El Chino".

- Spróbowałem w półśredniej, ale nie wyszło. W junior półśredniej czuję się lepiej, choć robienie limitu nie przychodzi mi łatwo. Czy jestem rozbity? Nie sądzę. Wciąż jestem młody, choć wiem, że muszę zmienić kilka rzeczy, żeby móc dalej się rozwijać. Trenowałem przez 90 dni, ale i tak zostałem zdeklasowany. Tak czy inaczej, czuję, że mam jeszcze wiele do zaoferowania. Dajcie mi trochę odetchnąć i czekajcie na mój powrót - kończy 28-letni argentyński puncher.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 29-02-2012 08:16:57 
Zarówno Maidana, jak i Amir Khan nie powinni pchać się do półśredniej, do której są za słabi. Junior półśrednia to dla nich optymalna waga.
 Autor komentarza: Lebowski
Data: 29-02-2012 10:12:34 
Maidana jest przekozakiem, widać to nawet po takich wypowiedziach. To jest klasa światowa, a nie durne pierdo.lenia o aklimatyzacji, sraczce czy byciu slow-starterem. Z tego co mówi, widać że zachowuje się poważnie i tak samo traktuje swoich kibiców. Wielki szacunek dla Marcosa !
 Autor komentarza: puncher48
Data: 29-02-2012 10:42:51 
Alexander ma patent na bijoków(Urango,Maidana z Matthysse mu trochę nie

poszło)ale Marcos rzeczywiście niech nie fika za wysoko bo zbyt dużo

traci ze swoich walorów, a pięściarz to niezwykle efektowny szkoda by

było aby przedwcześnie (kompletnie porozbijany przez większych rywali

zakończył karierę)
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 29-02-2012 20:17:28 
Podobają mi się takie wypowiedzi. Maidana nie szuka żadnych wymówek. Jest to również jedna z form szacunku do swoich kibiców.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.