CLEVERLY CHWALI SWOJEGO OPONENTA

Wczorajszej nocy na gali w Cardiff Nathan Cleverly (24-0, 11 KO) po raz kolejny obronił swój pas WBO wagi półciężkiej pokonując na punkty Tommy'ego Karpency'ego (21-3-1, 14 KO). Mimo tego, że jego przeciwnik nie pokazał za wiele mistrz stwierdził, że był to jego najpoważniejszy oponent z jakim spotkał się na mistrzowskim dystansie w karierze.

- Myślę, że daliśmy świetną walkę. Tommy pokazał, że miał okazję sparować z mistrzami. To ciężki przeciwnik, ma niezły cios, jest solidnym bokserem. Wielu ludzi krytykowało nas za dobór przeciwnika, jednak w Wielkiej Brytanii pokonałem już praktycznie wszystkich, musieliśmy szukać dalej. On był prawdopodobnie najbardziej wymagającym przeciwnikiem na dystansie 12 rund z jakim się spotkałem. Inni goście byli niebezpieczni, ale do 6 rundy. Tommy to zawodnik niebezpieczny przez 12 rund - powiedział Cleverly.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 26-02-2012 13:17:24 
Cleverly zmierz sie z Frochem ..
 Autor komentarza: robcio75
Data: 26-02-2012 17:01:09 
Jaki Froch ? Nathan to naprawde napompowany balon , kompletnie nie ma ciosu z gościem który jest no name przeboksowal cały dystans . Ma wate w łapach . Ten gość miałby ogromny problem z kimkolwiek z pierwszej 20-30 LHW , wielu by go poprostu zmiotło z ringu ...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.