ŁATWA OBRONA NATHANA

W walce wieczoru na gali w Cardiff mistrz świata federacji WBO w wadze półciężkiej, Nathan Cleverly (24-0, 11 KO), łatwo pokonał Tommy'ego Karpency'ego (21-3-1, 14 KO) po dwunastu jednostronnych rundach.

Z niewiadomych przyczyn Karpency wiele czasu spędzał na linach, gdzie przyjmował dziesiątki ciosów od nacierającego championa. Cleverly dominował od początku do końca. Pretendent przyjmował wszystko, co oferował mu walijski mistrz i choć starał się odpowiadać, ani przez chwilę nie stanowił realnego zagrożenia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: robcio75
Data: 26-02-2012 01:59:11 
Ten gość to jakiś żart . W ogóle strasznie słaba ta LHW dwóch pompowanych "mistrzów" Shumenov i Cleverly. Ale idzie nowe . On miał chyba z Fonfarą walczyć na tej gali ale chyba zobaczyli co Fonfara wyprawia na ringu ... a szkoda bo byśmy mieli mistrza LHW ... :)
 Autor komentarza: Emilio
Data: 26-02-2012 02:24:50 
Czy ja wiem czy słaba. Jest kilku dobrych zawodników. A o Nathanie zawsze mówiłem, że to średniak z watą w łapach.
 Autor komentarza: robcio75
Data: 26-02-2012 03:45:38 
Ja wiem ze pasy mistrza świata to polityka i wielkie pieniądze ale chyba nie ma drugiej kategorii wagowej w której tak łatwo zunifikować tytuły . Nic dziwnego że Hopkins jest mistrzem w wieku 47 lat ... skoro takich "fighterów" mamy ...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.