ZDJĘCIE DNIA: HUCK I POWIETKIN OKO W OKO

Dziś po południu w Stuttgarcie odbyła się ceremonia ważenia przed sobotnim pojedynkiem pomiędzy Aleksandrem Powietkinem (23-0, 16 KO) i Marco Huckiem (34-1, 25 KO). 32-letni Rosjanin bronić będzie tytułu regularnego mistrza świata federacji WBA w wadze ciężkiej. O cztery lata młodszy Niemiec serbskiego pochodzenia jutro zadebiutuje w królewskiej kategorii.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Jerome
Data: 24-02-2012 19:00:42 
Super zdjęcie. Idealne miejsce redakcja dopadła ;D
 Autor komentarza: kazan
Data: 24-02-2012 20:31:00 
Ten po lewej to chyba dietetyk Powietkina :) Jego sylwetka pozostawia wiele do życzenia. Wiem, wiem, to nie konkurs Mr Olimpia, ale zastanawiające jest to, jak teraz wielu ciężkich wygląda. Na szczęscie Sasza ma dobrą szybkość i technikę i liczę na to, że ośmieszy Hucka, sprowadzając go na ziemię. Marco ma twarz typowego głupka, ktory myśli ze jest fajny ;)
 Autor komentarza: genco
Data: 24-02-2012 20:55:50 
Widzieliście tego gościa nade mną? Ma komentarz typowego głupka, ktory myśli ze jest fajny ;)
 Autor komentarza: plomba
Data: 24-02-2012 23:56:41 
Marco Huck dostaje walkę o mistrzostwo świata wagi ciężkiej mimo iż w ciężkiej nie stoczył żadnej walki. Tak samo było parę lat temu kiedy walkę o mistrzostwo świata wagi ciężkiej dostał Roy Jones jr.

W cruiser Huck pokonał paru czołowych bokserów m.in. Rudiger May, Pietro Aurino, Vadim Tokarev, Victor-Emilio Ramirez, Ola Afolabi, Matt Godfrey, Denis Lebedev. Przegrał tylko ze Steve Cunningham.

W heavy Povetkin pokonał m.in. Ed Mahone, Imamu Mayfield, Larry Donald, Chris Byrd, Eddie Chambers, Taurus Sykes, Jason Estrada, Ruslan Chagayev, Cedric Boswell.
 Autor komentarza: kazan
Data: 25-02-2012 08:23:41 
@genco
Przepraszam, zapomniałem, że na forum mogą być też wierni kibice Hucka i mogę urazić ich uczucia. Pewnie przeczytasz ten komentarz po juz po walce, bo zapewne pojechałeś wspierać swojego idola, gdyż jesteś koneserem cepiarskiego stylu. Jeszcze raz... sorrrryyyy...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.