CLEVERLY: MOŻEMY WALCZYĆ, JEŚLI MACCA SIĘ ODBUDUJE

Dzierżący tytuł mistrza świata WBO w wadze półciężkiej Nathan Cleverly (23-0, 11 KO) jest otwarty na pojedynek ze swym rodakiem - Enzo Maccarinellim (33-5, 26 KO), jeżeli ten zdoła się odbudować po czterech ciężkich nokautach, jakie przytrafiały mu się w latach 2008-2010.

- Nie wiem jeszcze, jaką drogę wybierze Enzo. Może zdecydować się na kontynuowanie kariery w wadze półciężkiej lub junior ciężkiej. Jeżeli się odbuduje i zdobędzie tytuł mistrza Wielkiej Brytanii, nasza walka bez wątpienia moze się odbyć - oświadczył 25-letni Walijczyk.

Cleverly, który kolejną walkę stoczy już w następny weekend, zdradził też swoje plany na najbliższe miesiące. Nathan chce jak najszybciej zunifikować wszystkie tytuły w limicie 175 funtów, a potem zamierza przenieść się do dywizji cruiser weight.

- Spełniłem już swoje marzenie o zostaniu mistrzem świata. Następnym celem jest zunifikowanie wszystkich tytułów w kategorii półciężkiej. Daję sobie na to góra trzy walki. Gdy już tego dokonam, nie widzę problemu z przejściem do junior ciężkiej - kończy Cleverly.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lebowski
Data: 19-02-2012 19:57:39 
Hmmm, albo tłumacz miał dzisiaj słabszy dzień, albo matematykowi z Walii kiepsko idzie liczenie. 'Góra trzy walki na zunifikowanie wszystkich tytułów', czyli że może być mniej. W pierwszej od razu o WBC(Hopkins) i WBA(Szumenow), potem w drugiej o IBF najlepiej z Cloudem i Campillo równocześnie no i się wyrobi bez trzeciej walki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.