MORENO vs DE LA MORA 21 KWIETNIA?

Kolejnym przeciwnikiem mistrza świata WBA wagi koguciej Anselmo Moreno (32-1-1, 11 KO) będzie prawdopodobnie Meksykanin David De La Mora (24-1, 17 KO). Pięściarze powinni się spotkać 21 kwietnia w Mexico City.

Walką wieczoru podczas kwietniowej gali z udziałem Moreno może być starcie Mares-Morel, natomiast De La Mora jest niebezpiecznym, notowanym obecnie na dziesiątym miejscu w rankingu WBA pięściarzem. Przegrał tylko z Koki Kamedą - jednogłośnie na punkty po wyrównanej walce w Tokio w sierpniu zeszłego roku. Wygrane Moreno i Maresa 21 kwietnia mogą doprowadzić do walki między nimi w drugiej połowie tego roku.