ZAVECK NIE IDZIE NA ŁATWIZNĘ

Powracający po utracie tytułu mistrza świata federacji IBF kategorii półśredniej Jan Zaveck (31-2, 18 KO) poznał oficjalnie dokładną datę swojej walki oraz nazwisko przeciwnika, z jakim przyjdzie mu się zmierzyć w Mariborze.

Słoweniec wyjdzie na ring 24 marca, czyli niemal pół roku po porażce z Andre Berto. Naprzeciw niego stanie twardy Bethuel Ushona (25-1-1, 8 KO), notowany przez WBO na siódmej pozycji w ich rankingu. Stawką pojedynku będzie za to wakujący, interkontynentalny pas WBO, więc zakontraktowano go na dwanaście rund.

- Jestem gotowy na tę walkę. To będzie dla mnie trudny test przed powrotem na szczyt. Ushona posiada tytuł WBO African, jest wysoko w rankingach no i jest młodszy ode mnie oraz na pewno głodny sukcesów. Zamierzam jednak udowodnić kibicom, iż stać mnie na realizację mojego celu, czyli powrotu na tron mistrza świata - powiedział dwukrotny rywal naszego Rafała Jackiewicza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 11-02-2012 15:59:39 
Polscy promotorzy powinni przeczytać tego newsa...
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 11-02-2012 17:31:37 
Dobry zawodnik, klasa swiatowa, z Berto wcale nei przegrywal a wrecz odwrotnie bil celniej i radzil sobie coraz lepiej. Zycze mu powodzenia, o wiele silniejszy niz JAckiewicz, nie tak finezyjny ale tez i bardziej widowiskowy no i to co napisalem na poczatku, sielny na ta wage.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.