SOSZYŃSKI SPARUJE PRZED SWOJĄ WALKĄ

Grzegorz Soszyński (20-1-1, 10 KO) ciężko trenuje w USA, sparując między innymi z Robertem Jacobsem oraz Donem George'em, który wszedł "świeży" do Polaka po jego trzech rundach ze wcześniejszym rywalem.

Grzesiek walczy o pas IBF North America wagi półciężkiej już 31 marca w The Club mogącym pomieścić 3000 miejsc z doświadczonym i twardym Rayco Saundersem (22-14-2, 9 KO). Jak zapewni obóz Soszyńskiego, w następnej walce "Bardzo chcielibyśmy walczyć z Andrzejem Fonfarą".

Pod skrzydłami jednego z największych biznesmenow polskiego pochodzenia w USA Waltera Podmanskiego i jego corki Donny, tworzy się nowa grupa boksu zawodowego Eagle Promotions. Ma ona w planach organizację 6. międzynarodowych gal boksu w roku. Grzesiek będzie się posługiwać od tej chwili przydomkiem Grzegorz "The Eagle" Soszyński. Życzymy powodzenia, a Wy sprawdźcie w jakiej jest obecnie formie...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polak18
Data: 11-02-2012 12:39:18 
Poniższa wiadomość łamie postanowienia regulaminu. Użytkownik Polak18 piszący z IP: 83.31.201.93 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.


Soszyński pewnego poziomu nie przeskoczy,podobnie jak Wach,ale i tak szacun za wyjazd do USA i podjęcie wyzwania jakim jest boksowanie w Stanach.Napewno bardziej się rozwinie niż by siedział w Polsce i obijał bumów jak taka cipa pewna romskiego pochodzenia.Zapomniałem nazwiska,ale to kiedyś znany sutener rzeszowski był,pamięta ktoś nazwisko?
 Autor komentarza: Hugo
Data: 11-02-2012 12:55:23 
Odpowiedni przeciwnik dla Soszyńskiego.
 Autor komentarza: rbk7
Data: 11-02-2012 12:57:33 
@ Polak18

Czyżby chodziło o naszego David ( Zjem go i wypluje buty ) Kostka?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.