KNOCKOUT PROMOTIONS CHARYTATYWNIE

W związku ze Światowym Dniem Walki z Rakiem obchodzonym w dniu 4 lutego, Grupa Boksu Zawodowego "12 Round Knockout Promotions", Fundacja „Tam i z Powrotem”, Fundacja Przeciwko Leukemii wraz z klubem Knockout Gym zaprasza na pierwszą - wyjątkową Akcję pt. „Razem znokautujemy raka!”

Piątek, 3 lutego 2012 r., godzina 18.00
Knockout  Gym
ul. Sandora Petofiego 3 w Warszawie!

Zamierzeniem akcji jest zwrócenie uwagi na problematykę związaną z chorobami nowotworowymi, w tym na profilaktykę oraz rejestrację potencjalnych dawców szpiku.

Akcja odbędzie się w Klubie KnockoutGym, gdzie na co dzień trenują zawodnicy największej polskiej grupy bokserskiej „12 Round Knockout Promotions”!

Akcję będą promować bokserzy m.in.: Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Andrzej Wawrzyk, Artur „Szpila” Szpilka, Dawid „Cygan” Kostecki, Krzysztof Bienias, Tomasz Hutkowski, Rafał Jackiewicz, Damian Jonak, Paweł Kołodziej.

W akcji wezmą również udział osoby związane z boksem zawodowym, a także nasi przyjaciele, sportowcy, aktorzy, osoby wyjątkowe...!

Akcja skierowana jest do sympatyków boksu oraz osób odwiedzających klub KnockoutGym w ramach dnia otwartego.

Dla osób uczestniczących w akcji przewidziany jest m.in.: otwarty trening zawodników 12 Round Knockout Promotions, symboliczny "knockout raka", możliwość zakupu materiałów promocyjnych akcji „Razem znokautujemy raka”, wykonanie zdjęć z zawodnikami 12 Round Knockout Promotions, możliwość otrzymania autografu itp.

Ponadto dzięki współpracy z Fundacją Przeciwko Leukemii będzie możliwa dla uczestników akcji rejestracja w banku szpiku (należy jedynie wypełnić krótką ankietę i oddać niewielką ilość krwi (10ml) do badania. Osoba rejestrowana nie ponosi żadnych związanych z tym kosztów. Nie są potrzebne żadne wcześniejsze badania. Na pobranie krwi można zgłaszać się po posiłku).

Środki finansowe zebrane podczas akcji zostaną przekazane na rzecz Fundacji „Tam i z Powrotem”. Fundacja uzyskane środki wykorzysta na swoje cele statutowe m.in.: wspieranie polskiej onkologii i podniesienie w polskim społeczeństwie świadomości i wiedzy na temat chorób nowotworowych, sposobów ich leczenia i profilaktyki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: DAB
Data: 02-02-2012 12:45:36 
Fajna akcje brawa dla grupy
 Autor komentarza: Fryto666
Data: 02-02-2012 13:12:17 
Ktos sie na to wybiera? Ja i tak nie mam nic do roboty i moze zajrze na chwile zobaczyc chlopakow. Szkoda, ze Proksy nie bedzie.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 02-02-2012 13:57:58 
Rewelacyjna inicjatywa.

Ciekawe kto ma najciekawszą walkę z cieniem a kto na worku najlepiej bije.

Takie konkursy powinni zrobić.
 Autor komentarza: lukaszamator
Data: 02-02-2012 14:17:43 
Ich wszystkie gale powinny być charytatywne, kreują się na wielkich mistrzów a obijają Rumunów za bochenek chleba.
 Autor komentarza: championn
Data: 02-02-2012 16:39:37 
lukaszamator
Data: 02-02-2012 14:17:43

darowałbyś sobie pod tym tematem
 Autor komentarza: hardchin
Data: 02-02-2012 17:47:30 
A gdzie szpila?
 Autor komentarza: Polak18
Data: 02-02-2012 18:17:34 
Bardzo fajna akcja charytatywna i oby takich więcej.Fajny gest ze strony tejże grupy.

Fryto666

Ja możliwe,że się wybiorę jeśli czas pozwoli.Mam kilka pytań do zawodników a konkretnie do Kosteckiego,Kołodzieja i Jonaka,jak i do Yale,a z tego co się orientuje to klub miesci się na Żoliborzu?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.