ŻUŻLOWCY vs BOKSERZY CHARYTATYWNIE

Już 12 lutego (niedziela) o godz. 17.00  w Częstochowie, w hali Polonia, odbędzie się IX mecz charytatywny Bokserzy vs. Żużlowcy, którego organizatorem jest Marcin Najman.

Tym razem spotkanie będzie miało szczególny wymiar, ponieważ jego beneficjenci to ludzie, którzy w  poprzednich edycjach sami zachęcali do finansowej pomocy innym: przechodzący trudną, długą i kosztowną rehabilitację żużlowiec Kamil Cieślar oraz i nasz wielki mistrz boksu Jerzy Kulej.

Kamil dwa lata temu złamał kręgosłup, teraz porusza się na wózku inwalidzkim. Jerzy Kulej, po bardzo poważnych kłopotach zdrowotnych i znalezieniu się w stanie śmierci klinicznej, powoli dochodzi do siebie. Pomoc im to obowiązek wszystkich nas kibiców.

Bokserzy i żużlowcy od dawna nie mają wątpliwości, co w podobnych sytuacjach trzeba robić. I dlatego w Częstochowie pojawią się m.in. Grzegorz Proksa, Mateusz Masternak, Rafał Jackiewicz, Sławomir Drabik, Adam Skornicki i Tomasz Jędrzejak. Oprócz nich podczas turnieju wystąpi także drużyna gwiazd reprezentowana przez Liroy'a i Marcina Millera (Boys).

Udział w imprezie potwierdził Daniel Olbrychski, a w organizację meczu włączył się również syn Jerzego Kuleja, Waldemar.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BESTIA
Data: 02-02-2012 11:18:14 
Zajefajnie mam niedaleko.Co się dzieje z Najmanem?Zmienia się na lepsze czy co
 Autor komentarza: Clevland
Data: 02-02-2012 13:43:22 
Super inicjatywa.

Są aktorzy którzy grają role "złych". Taki marketing przyjął Najman i potrafi wzbudzać zainteresowanie. Zarabia na tym pieniądze.

Jak wiemy Pan Jerzy Kulej jest wielkim autorytetem dla Najmana.
Dwukrotny mistrz olimpiski- a było więcej takich bokserów???
to niesamowite osiągnięcie.
Panu Jerzemu należy się jak najlepsza opieka, a na to potrzebne są pieniądze.

Fajny pomysł Najmana.
Dużo to zmienia w tym jak go postrzegam !

Super G Proksa będzie- mógłby pokazać swoją walkę z cieniem, albo na tarczach.
Jako geniusz mógłby wyjaśnić i pokazać jak wyczuwa dystans.

Redakcjo bokser.org !
Nie może Was tam zabraknąć !
Takie zdjęcia są bardzo ciekawe.
 Autor komentarza: abjabjabj
Data: 02-02-2012 17:35:27 
Z całym szacunkiem dla Pana Jurka i jego choroby ale zbieranie pieniędzy na jego rehabilitację to wg mnie lekka przesada. Są osoby w Polsce które maja podobne przypadki jak on i jakoś im nikt nie pomaga. A Pan Jurek 4 lata pierdział w stołek w sejmie jako poseł SLD i obecnie ma ciepłą posadkę jako członek zarządu PZB

I chciałem od razu uprzedzić że ja w żaden nie podważam jego osiągnięć. Chodzi o to że są bardziej potrzebujący z takim samym problem. Odbiegając od tematu to najprostszy przykład to Nergal. Ludzie latami czekają na dawcę szpku a dla niego znaleziono zdecydowanie w krótszym czasie. To samo się tyczy tego przykładu
 Autor komentarza: barteksz300
Data: 02-02-2012 19:41:24 
Najman poszedł do zakonu ;)
 Autor komentarza: KibicWarszawa
Data: 02-02-2012 23:31:03 
gdzie MY żyjemy? LUDZIE KTÓRZY TYLE UCZYNILI dla NAS wszystkich w chwili swojego nieszczęścia najczęściej pozostają sami. Nie tylko rząd tego kraju ich nie widzi, ale i często ludzie z boku. Wystarczy próba zapisania się do specjalisty (lekarza)... Najkrótszy termin to 4-5 miesięcy. Nie wspomnę o rehabilitacji, która jest nierealna dla przeciętnego zjadacza chleba. Wspaniała idea. Marcin jako pięściarz niewiele potrafisz, ale jako człowiek jesteś Wielki. Wielki również szacunek dla wszystkich zawodników, którzy wezmą w tym udział. Szacunek.
 Autor komentarza: duma85
Data: 12-02-2012 16:23:22 
Akurat nie jestem szczególnym fanem Najmana, choć jako człowieka zdecydowanie bardziej go cenię niż np. Kosteckiego czy Szpilkę, więc zwracam do wszystkich piszących powyżej o jego przemianie, zakonie, etc. - poczytajcie od kiedy Najman organizuje tego typu mecze i ilu osobom dzięki tej inicjatywie udało się dotychczas pomóc, a potem wypowiadajcie się w temacie, bo widzę, że Wasza wiedza o Najmanie ogranicza się do Big Brothera i pojedynków z Pudzianowskim czy Saletą.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.