DONAIRE LICZY NA VAZQUEZA

W sobotę po raz kolejny będziemy mieli przyjemność oglądania w ringu Nonito Donaire’a (27-1, 18 KO). Rywalem błyskotliwego Filipińczyka będzie Wilfredo Vazquez Junior (21-1-1, 18 KO), a stawką wakujący tytuł WBO w kategorii junior piórkowej. "Flash" spodziewa się twardego oporu, można nawet odnieść wrażenie, że liczy na dobrą dyspozycję Portorykańczyka. 

- Obecnie ważę 124-125 funtów, waga nie będzie stanowiła problemu. Na ostatni obóz przygotowawczy przybyłem nieco lżejszy niż zwykle. Liczę na to, że w ringu zobaczymy najlepsze wydanie Wilfredo Vazqueza Juniora. On ma znakomite bokserskie więzy krwi. Muszę być mądrzejszy i gotowy na wszystko, co rywal może zaoferować – komentuje Donaire.

Wspomniany pojedynek będzie częścią gali na której walkę wieczoru stoczą Julio Cesar Chavez Junior i Marco Antonio Rubio (mistrzostwo WBC w kategorii średniej). Transmisja w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 3:00 w Polsacie Sport Extra.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 02-02-2012 15:04:02 
Naprawdę jestem zaskoczony wagą Donaire, szczególnie w kontekście poprzedniej walki, kiedy w dniu walki ważył 130 funtów. Jego ciało ma chyba jakieś niesamowite opory przed budowaniem jakiejkolwiek masy mięśniowej.

Trudno się też będzie spodziewać od niego skoków do wyższych kategorii wagowych w przyszłości.
 Autor komentarza: championn
Data: 02-02-2012 16:48:43 
po prostu unika zbędnych ćwiczeń
 Autor komentarza: rakowski
Data: 02-02-2012 17:15:46 
ON jest profesjonalistą.Ma jeden z najlepszych sztabów w boksie.Chodzi mi o trenerów kondycyjnych,taktycznych.Bez siłowni można być świetnym bokserem i można mieć nokautujący cios.Niech on nie wzmacnia się fizycznie,bo tak jest bardzo dobrze.Wszyscy myślą,że siownia i zaraz będą mięśnie,moc,szybkość.Tak w calen ie musi być.Możemy popatrzeć na Donaire,Pacquaio,Roy Jonesa.Bez siłowni też można być mistrzem.Oczywiście ćwiczenia jakieś tam zawsze musża być,ale bez przesady.To właśnie oni mają czy mieli największą dynamikę w wyprowadzaniu ciosów.
 Autor komentarza: Wojan06
Data: 02-02-2012 21:05:06 
@rakowski
Według Ciebie Roy Jones miał taką sylwetkę bez ćwiczeń na siłowni? Ja myślę, że on właśnie dużo czasu spędzał na siłowni, inaczej nie byłby tak zbudowany.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.