ALVAREZ NA GALI MAYWEATHER vs COTTO

Zarządzający grupą Golden Boy Promotions Oscar De La Hoya poinformował, że Saul Alvarez (39-0-1, 29 KO) wystąpi na wielkiej gali Floyda Mayweathera z Miguelem Cotto 5 maja w MGM Grand.

"Cynamonowy" był jednym z kandydatów do walki z niepokonanym Amerykaninem. Kuluarowe plotki mówią o tym, że Meksykanin miał za duże wymagania finansowe i Mayweather nie zgodził się na tę opcję, ale nie wykluczył jej w przyszłości.

Organizatorzy gali Mayweather vs Cotto liczą na rekordowe zyski w sprzedaży pakietów Pay-Per-View. Marka "Pięknisia" znana jest każdemu kibicowi, wielką popularnością cieszy się również Portorykańczyk, a niezdecydowanych fanów z Meksyku przekona obecność Alvareza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Laik
Data: 02-02-2012 11:27:19 
Floyd to jednak geniusz biznesu,przebije tą galą i to grubo występ Pacmana(z kimkolwiek Manny by nie wystąpił),i przed ich ew. potyczką już nikt nie będzie miał wątpliwości kto jest od dyktowania warunków
 Autor komentarza: Maynard
Data: 02-02-2012 12:09:36 
Mam nadzieję, że przeciwnikiem będzie Delvin Rodriguez, albo przynajmniej Williams, jeśli wygra z Ishidą, bo na zwycięzcę walki Kirkland-Molina jest za mało czasu (walczą 24 marca, więc niemożliwe, żeby do 5 maja któryś z nich się wyrobił), a Vanesa nie puści Bob Arum (jego zawodnik na gali Floyda na pewno nie zawalczy).
 Autor komentarza: Fryto666
Data: 02-02-2012 13:15:03 
Alvarez powinien zawalczyc Mosleyem. Mosley to nazwisko, zywa legenda, ma ogromne doswiadczenie i na pewno do pojedynku z mlodym wilkiem podszedlby bardziej pewny siebie niz do walki z Floydem czy Pacmanem, dlatego na pewno by sie duzo lepiej zaprezentowal.

Poza tym Meksyki z checia by zobaczyli walke swojego idola z kims takim jak Mosley, ktory wciaz wzbudza dosc duze zainteresowanie. W ten sposob gala przyciagnie duze zyski ze strony Meksykow i wyglada na to, ze bedzie to najwieksze wydarzenie w zawodowym boksie w tym roku.
 Autor komentarza: BobbySixKiller
Data: 02-02-2012 14:32:26 
Fryto666

zgadzam się, Mosley byłby idealnym kandydatem i jestem pewien, że do tej walki dojdzie. Myśle, że stary lis dobrze się zaprezentuje jednak przegra i przejdzie na zasłużoną emeryturę. Mam nadzieje, że to zrobi, a nie będzie obijany przez gości których na przełomie wieków wciągnął by nosem. Niemniej jednak należy mu się na zakonczenie pięknej kariery występ na takiej gali;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.