DAWID MICHELUS DZIĘKUJE CZYTELNIKOM

Mistrz Polski i jeden z najbardziej obiecujących młodych polskich pięściarzy Dawid Michelus, który 60 % Waszych głosów został wybrany w Plebiscycie BOKSER.ORG Amatorskim Pięściarzem 2011 roku, przekazał naszej redakcji podziękowania dla Czytelników, którym zawdzięcza to wyróżnienie.

- Witam wszystkich Czytelników BOKSER.ORG  i tych, którzy głosowali na mnie w Plebiscycie 2011, dzięki czemu zdobyłem tytuł Amatorskiego Pięściarza Roku. Chciałbym  szczególnie podziękować redakcji i kibicom, którzy wierzą we mnie i moje możliwości. Obiecuję, że ten tytuł Amatorskiego  Pięściarza Roku nie pójdzie na marne i zrobię wszystko by zadowolić moich fanów, czytelników i znajomych . Teraz całą parą przygotowuję się do igrzysk olimpijskich i nie ukrywam, że czuję się jeszcze silniejszy niż byłem i wierzę w zakwalifikowanie się do Londynu. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam! - napisał zawodnik "Sokoła" Piła, który jest jedną z naszych największych nadziei na olimpijski medal.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: championn
Data: 14-01-2012 20:25:14 
Życzę Dawidowi sukcesów i niezbędnego do tego zdrowia. Pamiętaj żeby wprowadzać niekonwencjonalne metody treningowe , ćwiczyć technikę (bez Rogera).
 Autor komentarza: jablona
Data: 14-01-2012 23:22:24 
Dawid jeśli będziesz boksował myśląc Twoje pieści zrobią swoje.Trzymam kciuki i wierzę w sukces.Pozdrawiam serdecznie.Andrzej Jabłoński.
 Autor komentarza: Tarciu
Data: 14-01-2012 23:26:59 
Ja też trzymam kciuki za Twoje występy.
Po wywiadach widzę, że w głowie masz wszystko poukładane, bardzo analitycznie podchodzisz do tego co robisz. To dobrze rokuje na przyszłość. Wiele już było u nas talentów, u których "gdyby nie psychika...". Myślę, że Tobie to nie grozi.
Pozdrawiam!
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 15-01-2012 01:31:32 
Jest to jeden z największych talentów ostatniego 10-lecia.Ale jest On jednocześnie kolejną ofiarą nie odpowiedzialnych trenerów którzy w sposób nienaturalny i sztuczny "trzymają" jego wagę i nie dają szans organizmowi na naturalny rozwój.Taka metoda prowadzi do ...zmarnowania talentu następnemu młodemu pieściarzowi!I jestem pewien że tak się stanie jeśli ktoś nie opamięta się!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.