WALKA BROOKA Z HATTONEM W MARCU?

Pojedynek, którego od dawna oczekują kibice w Wielkiej Brytanii, może się odbyć już w Marcu. Matthew Hatton (42-5-2, 16 KO) i jego ludzie prowadzą negocjacje z Matchroom, grupą reprezentującą interesy Kella Brooka (26-0, 18 KO). Walka Brook-Hatton byłaby na Wyspach dużym hitem. Miałaby ona się odbyć w Sheffield, rodzinnym mieście ''Special K''.

Od czasu dołączenia do grupy Matchroom na początku tego roku Brook trzykrotnie zwyciężał - pokonał m.in. Rafała Jackiewicza (39-10-1, 19 KO) ósmego października. Sędzia przerwał pojedynek w szóstej rundzie, choć Polak nie był zamroczony... Hatton - podobnie jak Jackiewicz - jest od Brooka wolniejszy i ma dużo słabsze uderzenie, ale skóry tanio nie sprzeda - ambicja trzydziestoletniego ''Magica'' oraz jego technika i doświadczenie dają nadzieję na ciekawą bitwę z 25-latkiem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 30-12-2011 19:51:06 
Szkoda talentu Brooka na walkę z Hattonem. Jednak wobec niemożności otrzymania walki z kimś z grupy, która w praktyce zabetonowała czołówkę tej kategorii (Floyd, Manny, Mosley, Berto, Ortiz), finansowo jest to dla niego dobre wyjście. Dla kibiców ciekawiej byłoby, gdyby zmierzył się z Zaveckiem lub Aydinem.
 Autor komentarza: adekw
Data: 30-12-2011 20:18:16 
oner nei wypusci turka do tak groznego rywala
 Autor komentarza: clyde22
Data: 30-12-2011 20:30:22 
Hatton to solidny bokser ,poczatkowo powszechnie uwazany za pozbawionego talentu, po wycofaniu sie Ricky'ego okazal sie klasycznym late bloomerem.Mimo,ze nie walczyl w swojej wadze to nie dal plamy z Alvarezem i pokazal sie z lepszej strony niz bardziej ceniony na Wyspach Ryan Rhodes.To dobry test dla Brooka a przy okazji niezle czeki dla obydwu piesciarzy.
 Autor komentarza: gregor07
Data: 30-12-2011 20:36:24 
,,ambicja trzydziestoletniego ''Magica'' oraz jego technika i doświadczenie dają nadzieję na ciekawą bitwę z 25-latkiem."Co z tego jak ringowy zacznie machać rękami i skończy walkę po jakimś gównianym ciosie. Ringowi na Wyspach to pomyłka. Harrison-Bonin, Brook-Jackiewicz, Olumabiwo-Butlin, Sosnowski-Butlin, Bellew-McKenzie i wiele innych przerwanych walki z *upy. http://www.facebook.com/profile.php?id=661902957 temu jegomościowi kulturalnie napisałem co sądziłem o przerwaniu walki Jackiewicza, nie raczył odpisać.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.