MURRAY O WALCE Z RIOSEM

W najbliższą sobotę John Murray (31-1, 18 KO) stanie przed szansą zdobycia mistrzostwa świata WBA wagi lekkiej. Zadanie będzie bardzo trudne, mistrzem jest bowiem niesamowity Brandon Rios (28-0-1, 21 KO). Murray jest kolejnym po Rickym Hattonie zawodnikiem z Manchesteru ruszającym na podbój Ameryki. Walka odbędzie się w nowojorskiej Madison Square Garden podczas gali, której pojedynkiem wieczoru jest starcie Cotto-Margarito II.

- To jest zdecydowanie największa walka w mojej karierze. Pojedynek o mistrzostwo świata w Mekce boksu zawodowego - Madison Square Garden - jest jednym z głównych powodów, dla których jestem w tym sporcie. Hatton miał wiele wspaniałych walk w Ameryce i mam nadzieję, że będę kolejnym zawodnikiem z Manchesteru, który będzie w Stanach zwyciężał - powiedział Murray.

- Po porażce z Mitchellem wróciłem do pracy nad podstawowymi elementami rzemiosła bokserskiego. Lepiej poruszam się teraz w ringu, potrzebowałem kopniaka w tyłek, by odzyskać motywację. Rios jest bardzo dobrym bokserem, ale myślę, że zaniedbuje obronę i spróbuję to wykorzystać. Będę boksował mądrzej niż w walce z Mitchellem - dodał Brytyjczyk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maynard
Data: 28-11-2011 16:33:56 
Rios całkowicie złamał kariery swoich ostatnich przeciwników - Petersona, Acosty i Antillona. Obawiam się, że w przypadku Murraya, który nie dysponuje jakąś wybitną defensywą, może być podobnie.

Nie dotrwa do 5 rundy.
 Autor komentarza: kowalson11
Data: 28-11-2011 17:06:47 
Murray dostanie ostre lanie. Rios najlepszy w dywizji:) Czekam na Rios vs. Gamboa
 Autor komentarza: redd
Data: 28-11-2011 17:16:03 
Murray zdaje się być stylowo idealny dla Riosa. Swarmer, dziurawa defensywa, przeciętna szczęka i podatność na opuchlizny. Spodziewam się dosyć szybkiego zwycięstwa Bam Bama, ogólnie liczę na powtórkę z walki z Antillonem.
 Autor komentarza: gregor07
Data: 28-11-2011 17:35:02 
,,Rios najlepszy w dywizji:)" Póki co Marquez nie zrezygnował z występów w lekkiej.
 Autor komentarza: kowalson11
Data: 28-11-2011 18:46:52 
Gregor a co byś powiedział gdybym odważył się na stwierdzenie, że w bezpośrednim pojedynku stawiałbym na Riosa?
 Autor komentarza: drenq1607
Data: 28-11-2011 19:06:52 
Moim zdaniem Rios jest przeceniany, ale to tylko moje zdanie.Może wkrótce mnie do siebie przekona. O wiele bardziej sobię cenię jednego z bardziej niedocenianych pięściarzy na świecie - Roberta Guerrero.
 Autor komentarza: oolthebigrajdhand
Data: 28-11-2011 21:01:06 
Patrząc obiektywnie Marquez, Guerrero i Rios są na bardzo zbliżonym poziomie sportowym. Przed zestawieniem pary z tej trójki nie ma mowy o faworycie. Może i Rios jest dziurawy itd itd ale ma takie serce i takie uderzenie, że mógł by zamęczyć Roberta Guerrero, czy Marqueza.Np wg mnie Rios vs Guerrero dla Riosa, Guerrero vs Marquez dla pierwszego, a Rios vs Marquez dla Juana.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.