MORALES PO RAZ KOLEJNY W STYCZNIU

Według wstępnych ustaleń, Erik Morales (52-7, 36 KO) wróci na ring w styczniu. "El Terrible" zaboksuje prawdopodobnie w Meksyku, ale szczegóły nie są ustalone. Informację przekazał matchmaker grupy Golden Boy Promotions, Eric Gomez.

Po raz ostatni Morales wystąpił we wrześniu. W słynnej MGM Grand legendarny pięściarz zwyciężył przed czasem niepokonanego wówczas Pablo Cesara Cano i zdobył wakujący pas mistrzowski WBC w kategorii junior półśredniej. 35-latek jest wymieniany w gronie potencjalnych rywali dla Floyda Mayweathera (42-0, 26 KO)

- Nie znamy w tej chwili nazwiska przeciwnika Moralesa oraz miejsca rozegrania walki. Cały czas pracujemy z telewizją, by ustalić konkretne informacje – powiedział Gomez.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polak18
Data: 28-11-2011 15:11:57 
Wskazany rewanż z Maidaną.
 Autor komentarza: gregor07
Data: 28-11-2011 17:39:55 
Ja bym to widział tak: Morales walczy z Marquezem, a Pacquiao z Floydem. Wygrywają Marquez, który zdobywa mistrza w 4 wadze i Floyd, no i wtedy można robić 4 walkę Marquez - Pacman, nad którym nie będzie już parasola ochronnego i Marquez będzie mógł liczyć wtedy na sprawiedliwe sędziowanie. Eh, marzenia...
 Autor komentarza: maris4321
Data: 28-11-2011 20:09:21 
Do: gregor07

W przypadku walki Morales vs Marquez stawiam 50:50 uważam, że Morale nie pasuje Dinnamicie podobnie jak on Pacmanowi. Chyba poraz pierwszy w karierze JMM miałby bo czynienia z pięściarzem inteligentniejszym ringowo. Nie zapominajmy, że Morales będący już post prime wypunktował Pacmana.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.