ION ZŁAMAŁ SZCZĘKĘ, AYDIN CHCE MAYWEATHERA

Ionut Dan Ion (29-2, 16 KO) po walce z Selcukiem Aydinem (23-0, 17 KO) musiał pojechać do szpitala. Rumuński pięściarz doznał złamania szczęki podczas starcia z "Mini-Tysonem". Do niezwykle bolesnej kontuzji doszło prawdopodobnie w czwartym starciu, więc przez osiem rund "Jo Jo" zmagał się nie tylko z rywalem.

Rewanż nie rozwiał wątpliwości. Po 12 rundach sędziowie wskazali zwycięstwo Aydina, ale ponownie nie zabrakło kontrowersji. Mistrz WBC Silver w kategorii półśredniej jest przekonany o swojej dominacji.

- Ponownie udowodniłem, że jestem lepszy. Cieszę się z tego powodu. Moim celem było znokautowanie go, ale Ionut jest twardym gościem. Nokautu nie da się przywołać. Znowu zdominowałem walkę i wygrałem zasłużenie. Jestem gotowy na kolejny krok. Chętnie polecę do Stanów Zjednoczonych i podejmę tam wielkie wyzwanie. Przeciwnicy, którzy będą chcieli stanąć na mojej drodze, skończą tak jak Ion. Floyd Mayweather, Devon Alexander – skończcie się ukrywać, podejmijcie rękawice!  - powiedział Aydin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BESTIA
Data: 28-11-2011 11:05:34 
Niech zawalczy z Manym była by ciekawa walka choć jest 1problem waga.
 Autor komentarza: JIN
Data: 28-11-2011 12:01:29 
Aydin z Devonem - why not ? Przy pasmie sukcesów może by sie do kogoś dopchał. Może z Senczenko ?
 Autor komentarza: Hugo
Data: 28-11-2011 13:09:49 
Patrząc na dotychczasowy dorobek Aydina, oceniałem, że jest jednym z 2 Europejczyków (obok Brooka), który może włączyć się do rozgrywki na szczycie w półśredniej. Po obejrzeniu tej walki zmieniłem zdanie. Aydin dysponuje bardzo silnym ciosem, ale to jedyna jego bokserska zaleta. Słaba technika i kiepska szybkość nie wróżą mu światowych sukcesów.
 Autor komentarza: Siwy1
Data: 28-11-2011 16:09:37 
Widziałem 2 jego walki, jakoś nie widzę żeby mógł pokonać czołówkę
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.