ZWYCIĘSTWO PALI

Czeska nadzieja wagi ciężkiej - Ondrej Pala (30-2, 21 KO), po wywalczeniu pół roku temu pasa WBO European awansował na ósme miejsce światowego rankingu tejże federacji, natomiast Darnell Wilson (24-13-3, 20 KO) dwa miesiące temu niespodziewanie odprawił na punkty Juana Carlosa Gomeza. W miniony weekend obaj pięściarze spotkali się twarzą w twarz i wiadomo było, że lepszy z tej dwójki znacznie przybliży się do dużego pojedynku w niedalekiej przyszłości.

Pojedynek rozegrał się w większości w bliskim półdystansie, gdzie obaj bokserzy starali się nawzajem przełamać. Znacznie aktywniejszy i szybszy okazał się właśnie Pala, który dodatkowo górował nad Amerykaninem i pewnie pokonał go na dystansie dwunastu rund. Po ostatnim gongu sędziowie byli zgodni i punktowali wygraną Ondreja w stosunku 118:110, 118:110 i 120:111.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: DonMatteo30
Data: 28-11-2011 17:31:20 
"Czeska nadzieja",NA CO ??? Bo,NIE rozumiem .. Ten koleś jest tak NUDNY,że już bardziej być NIE można .. Moim zdaniem to na dzień dzisiejszy,nawet z Andrzejem Wawrzykiem,WPIERD.. by Dostał ! ... Europejski PRZECIĘTNIAK ! To,WSZYSTKO ...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.